Jump to content

UXPatcher - прилагайте и теми не сертифицирани от Microsoft


Препоръчан пост

Попаднах на този UXPATCHER. Според информацията която открих в официалният им сайт (поне мисля ,че този сайт е официален) е ,че тази програма пачва някакъв файл uxtheme в C:/Windows/System32 и вече могат да се добавят теми ,които не са сертифицирани от майкрософт. Направих бекъп на оригиналният файл uxthemeв D, след това пачнах файла и се наложи рестарт на PC-то. След още малко ровене в гугъл открих тази тема : Windows 7 style for Win xp и пускането се оказа много просто : десен бутон на десктопа->облик->избирам темата->Приложи->ОК и готово. Оказа се ,че преди просто темата която бях сложил не бе читава! Това е единственият начин да смените темата на Windows XP.

П.С. темата е променена от отрицателна в положителна!

Редактиран от vasilvas
Link to comment
Сподели другаде

Всъщност говорите за един и същ пач за uxtheme.dll.

Иначе съм изненадан, че има забавяне. Аз използвам въпросния пач и, съответно, ползвам и неофициална тема за Windows. Забавяне не усещам абсолютно никакво. Според мен или ти се струва, че има забавяне, или забавянето се дължи на нещо друго и е съвпадение, или самата тема не е читава нещо. Просто не би трябвало да има проблеми по принцип. Това е най-безопасният и несъсипващ системата начин за смяна на облика й. Ползвам го от години и никога не съм имал засечки.

Link to comment
Сподели другаде

  • 2 weeks later...

Всъщност говорите за един и същ пач за uxtheme.dll.

Иначе съм изненадан, че има забавяне. Аз използвам въпросния пач и, съответно, ползвам и неофициална тема за Windows. Забавяне не усещам абсолютно никакво. Според мен или ти се струва, че има забавяне, или забавянето се дължи на нещо друго и е съвпадение, или самата тема не е читава нещо. Просто не би трябвало да има проблеми по принцип. Това е най-безопасният и несъсипващ системата начин за смяна на облика й. Ползвам го от години и никога не съм имал засечки.

Точно така! Като ползвате дадени теми от интернет, все едно си сменяте от вашите вградени теми от XP на облик 98 или на XP silver/green, т.е. са същите.

Link to comment
Сподели другаде

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Гост
Отговори на тази тема

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   Не можете да качите директно снимка. Качете или добавете изображението от линк (URL)

Loading...
×
×
  • Създай ново...