Jump to content

Търся скинове за плеъра на Nokia 5130 Xpressmusic


Препоръчан пост

Здравейте и честит празник. Искам ако мога да си сменя скина на плеъра на Nokia 5130 Xpressmusic, ако е въжможно де и ако някои знае къде мога да намеря да ми даде линк. Много ще съм му благодарен :thumbsup:
Link to comment
Сподели другаде

Здравейте и честит празник. Искам ако мога да си сменя скина на плеъра на Nokia 5130 Xpressmusic, ако е въжможно де и ако някои знае къде мога да намеря да ми даде линк. Много ще съм му благодарен :thumbsup:

 

Мисля, че не можеш, освена ако не си смениш темата на целия телефон. Поне при мене на 5800 XM е така. :)

Link to comment
Сподели другаде

Мисля, че не можеш, освена ако не си смениш темата на целия телефон. Поне при мене на 5800 XM е така. :)

Мога защото като влеза в настойките на плеъра и мога да си сменя скина ама има само скинове на оригинилните теми(фабричните).

Link to comment
Сподели другаде

За кой плейър става въпрос - вградения или някой допълнително сложен. Защото ми се струва, че имаш допълнително инсталиран плейър, вградения не поддържа скинове, различни от този на темата. Май, не съм със S40 все пак :) 5800 e symbian, нямат нищо общо
Link to comment
Сподели другаде

За кой плейър става въпрос - вградения или някой допълнително сложен. Защото ми се струва, че имаш допълнително инсталиран плейър, вградения не поддържа скинове, различни от този на темата. Май, не съм със S40 все пак :) 5800 e symbian, нямат нищо общо

Става дума за вградения плеър. Но незнам как се води в телефона го пише палитра музикален плеър и оттам мога да си го сменям.

Link to comment
Сподели другаде

Здравей! Относно скинове за нокия може да видиш

този сайт.Там освен скинове, флаш еленти, теми, менюта ще намериш и фирмуер, както и информация за всичко. :)

Link to comment
Сподели другаде

Аз имам същия телефон и днес като се поразрових из папките намерих откъде може да избереш тема за плаъра, но там са само стандартните, въведени от Нокиа. Иначе телефонът ми е с променена тема, но тя не е отразена в плеъра, нито се вижда в менюто за избор на тема за самия плеър. Ще потърся повече информация по този въпрос и ако открия нещо, ще пиша тук.
Link to comment
Сподели другаде

  • 2 months later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Гост
Отговори на тази тема

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   Не можете да качите директно снимка. Качете или добавете изображението от линк (URL)

Loading...
×
×
  • Създай ново...