Jump to content

csrss.exe и smss.exe ВИРУСИ ?


petrov7875

Препоръчан пост

  • Отговори 55
  • Създадена
  • Последен отговор

ТОП потребители в тази тема

ТОП потребители в тази тема

Публикувани изображения

Да.Искам да попитам може ли да е от ъпдейтите на Windows,защото си ги свалям доста често.

Ами възможно е и от update-ите, но не знам. Както каза Night пробвай с друг player. Например AIMP2, ето ти линк:

1. AIMP2 - 6.9mb (Freeware/Безплатна)

Link to comment
Сподели другаде

Когато ползвам торент клиент(uTorrent) е същото.

 

Ами възможно е и от update-ите, но не знам. Както каза Night пробвай с друг player. Например AIMP2, ето ти линк:

1. AIMP2 - 6.9mb (Freeware/Безплатна)

Пробвах с този player този път засичаше съвсем леко и от време на време(skype не беше влючен),странното е че досега компа никога не ми е правил проблем.От скоро почна да забива изцяло,демек не само когато съм в игра.Малко да го затормозя и спича :D

Link to comment
Сподели другаде

В Device Manager кликни с десния бутон върху NVIDIA nForce3 250 Parallel ATA Controller избери Uninstall, потвърди с OK и рестартирай компютъра. Това трябва да накара Windows да преинсталира драйвера на контролера и може да даде някакъв резултат.
Link to comment
Сподели другаде

В Device Manager кликни с десния бутон върху NVIDIA nForce3 250 Parallel ATA Controller избери Uninstall, потвърди с OK и рестартирай компютъра. Това трябва да накара Windows да преинсталира драйвера на контролера и може да даде някакъв резултат.

Изтрих драйвера и рестартирах компа.Когато зареди всичко,започна да си качва драйвера и ми искаше някакъв файл.Спрях инсталацията и качих драйвера от диск(на дъното),но все още компа забива.

Link to comment
Сподели другаде

Може би ми е предразсъдък, но ми се ще да пробваш да деинсталираш IDE драйвера на NVIDIA, преди да процедираш към радикалния метод на преинсталация. Ако си навит, можеш да го направиш от Add or remove programs аплета в контролния панел, където при опит за деинсталация на драйверите на NVIDIA трябва да можеш да си избереш да премахнеш само един конкретен и нека той е IDE драйверът. След рестарт Windows трябва да си инсталира вградените си драйвери за IDE контролерите.
Link to comment
Сподели другаде

Може би ми е предразсъдък, но ми се ще да пробваш да деинсталираш IDE драйвера на NVIDIA, преди да процедираш към радикалния метод на преинсталация. Ако си навит, можеш да го направиш от Add or remove programs аплета в контролния панел, където при опит за деинсталация на драйверите на NVIDIA трябва да можеш да си избереш да премахнеш само един конкретен и нека той е IDE драйверът. След рестарт Windows трябва да си инсталира вградените си драйвери за IDE контролерите.

Деинсталирах го,но проблема си остана и прибегнах към преинсталация.Сега компа върви повече от добре.Благодаря на всички,които се отзоваха!!! :peace:

Link to comment
Сподели другаде

След като качих всички драйвери,пак почна да забива :( вече незнам от какво е.Махнах едната плочка RAM,тя е 256mb.а оставих 1GB и като че ли малко се пооправи компа,но все още забива.
Link to comment
Сподели другаде

А драйверите откъде ги инсталираш точно? Актуални версии ли са? За какъв хардуер точно става въпрос?

Хардуера е доста старичък:Дъно Asus K8N,Видео карта ATI Radeon 9600,1300MB RAM(1GB+256mb),Процесора е AMD Engineering Sample 3300.Чакам да ми докарат ново дъно с процесор,но искам да си оставя този комп и затова искам да работи добре както преди.Започнах да си мисля,че проблема е някъде по хардуера,преди 1 месец сложих ново захранване 370W,не е чисто ново работило е около 2-3 месеца.Какво да проверя?

Link to comment
Сподели другаде

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Гост
Отговори на тази тема

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   Не можете да качите директно снимка. Качете или добавете изображението от линк (URL)

Loading...

×
×
  • Създай ново...