Jump to content

csrss.exe и smss.exe ВИРУСИ ?


petrov7875

Препоръчан пост

Доста четох за тези два процеса и искам да знам дали са някакви вируси?И двата процеса ги имам в Task Manager,ако са вируси кажете как да ги премахна.Моята антивирусна е Avast,сканирах двата файла и не ги намира като вируси.Кажете какво да правя,от скоро компа почна да зацикля,когато пусна някоя игра + winamp.Благодаря предварително.
Link to comment
Сподели другаде

  • Отговори 55
  • Създадена
  • Последен отговор

ТОП потребители в тази тема

ТОП потребители в тази тема

Публикувани изображения

Доста четох за тези два процеса и искам да знам дали са някакви вируси?И двата процеса ги имам в Task Manager,ако са вируси кажете как да ги премахна.Моята антивирусна е Avast,сканирах двата файла и не ги намира като вируси.Кажете какво да правя,от скоро компа почна да зацикля,когато пусна някоя игра + winamp.Благодаря предварително.

 

Явно не е било достатъчно!

Link to comment
Сподели другаде

Malwarebytes' Anti-Malware и SUPERAntiSpyware Free Edition < Сканирай със тях. :)

Сканирах и с двете програми,но не откриха абсолютно нищо!Други идеи?Благодаря предварително!

Link to comment
Сподели другаде

Сканирах и с двете програми,но не откриха абсолютно нищо!Други идеи?Благодаря предварително!

 

За начало се успокой. Това не са вируси! Всеки потребител на Windows ги има тези 2 процеса, ето виж дори и аз! - http://prikachi.com/files/1405830w.png

Link to comment
Сподели другаде

Е, какво точно имаш предвид под "зацикля"?

 

Може би вече му е дошло времето за Pre-Install? Или има проблем със хардуера ... Щом програмките не са му открили заплаха ...

Link to comment
Сподели другаде

Ами когато си пусна някоя игра(те са общо 2 на компа :D) и в същото време пусна winamp,когато вляза в играта започва леко да насича,а също така ми е пуснат и Skype,преди не ми е правило проблем.Компа е Pre-Install някъде преди 1 месец,най-много 2.

 

Скоро си сложих нов хард,защото на стария имаше Bad Sectors и повечето бяха в C: при Windows-a и компа яко спичаше :),сложих новият хард и се оправи,и доста хора ми казаха,че може от тези процеси да ми спича компа сега.Затова реших да пиша тук :P.Благодаря на всички за помощта,ако може дайте някакви други идеи.

Link to comment
Сподели другаде

Не мисля,че проблема е от минимизирането,когато не съм пуснал Winamp,а говоря по Skype пак ми забива :D Явно трябва сложа още малко "мускули" на компа (1-2 Плочки RAM):D
Link to comment
Сподели другаде

Кажете някоя програма която проверява кои драйвъри ги нямa.Благодаря предварително!!!

Driver Checker 2.7.3, DriverScanner...

Можеш ли да провериш новия харддиск дали работи в режим Ultra DMA? В Device Manager е (или "Диспечер на у-ва").

Link to comment
Сподели другаде

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Гост
Отговори на тази тема

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   Не можете да качите директно снимка. Качете или добавете изображението от линк (URL)

Loading...

×
×
  • Създай ново...