Jump to content

Формула 1 - Сезон 2010


IVAN

Препоръчан пост

За състезанието в Канада има шанс да вали, което ще го направи доста интересно. Много се надявам да вали :crazy: :cap:

След няколко часа ще видим и как отборите са настроили колите си за тази писта :)

Link to comment
Сподели другаде

  • 2 weeks later...
  • Отговори 84
  • Създадена
  • Последен отговор

ТОП потребители в тази тема

ТОП потребители в тази тема

Note - Button, Barrichello, Kubica, Sutil, Buemi, De la Rosa, Petrov, Liuzzi and Hulkenberg all had five seconds added to their race times for speeding under safety-car conditions. Glock had 20 seconds added for ignoring blue flags.

Това дава +1 позиция на Алонсо. Иначе интересно състезание.

Уебър с голяма грешка и стана катастрофа, от която тръгнаха 'проблемите' на Ферари. Хамилтън 'изпревари' колата за сигурност и зад нея останаха двете ферарита и това дава предимство на Хамилтън, беше наказан, но много късно... и това все едно не беше наказание.

 

И в момента има така да се кажа 'скандал' за това, и всички фенове на Ферари са недоволни.

Link to comment
Сподели другаде

  • 4 weeks later...

Колкото съм доволен, толкова съм и разочарован!

Радвам се за двойната победа на Ферари, ама с това пускане на Алонсо напред издразниха :/

 

П.п. Скоро ще оправя темата.

Link to comment
Сподели другаде

  • 3 weeks later...
  • 2 weeks later...
Определено с този дъждец се получи добро състезание, някои от претендентите за титлата нямаха късмет и отпаднаха, но други имаха. Но поне се получи леко напрегнато състезание ;)
Link to comment
Сподели другаде

Фетел трябваше да бъде избран за пилот на деня. :D

Само да не му стане навик :D

 

Как ще изглежда новата писта в Остин, Тексас, САЩ - http://www.formula1.com/news/headlines/2010/9/11198.html

Link to comment
Сподели другаде

  • 1 month later...
Тъй като и интереса към темата и моя интересен към ф1 спадна, възнамерявам за следващия сезон на ф1 да не правя такава тема, може би само една дискусионна тема...
Link to comment
Сподели другаде

Тъй като и интереса към темата и моя интересен към ф1 спадна, възнамерявам за следващия сезон на ф1 да не правя такава тема, може би само една дискусионна тема...

 

Според мен не е спаднал интереса към формула 1 /4406 прегледа досега/ а просто на хората не им се коментира очевидното.Освен това си описъл подробно всичко и за нас остава само да четем по темата. :peace:

 

А ето и генералното класиране след състезанието в Корея

http://prikachi.com/images/415/2607415M.jpg

Link to comment
Сподели другаде

Според мен не е спаднал интереса към формула 1 /4406 прегледа досега/ а просто на хората не им се коментира очевидното.Освен това си описъл подробно всичко и за нас остава само да четем по темата. :peace:

Това с коментирането ми е ясно, че не им се коментира.. то и във волейболната ми теми, гледам че се коментира само като направи нещо България.

Иначе за интереса за ф1 сравнявам със старите теми... а и логиката ми, е че има достатъчно сайтове за ф1, които са по-информативни и по-бързо обновяеми и затова е такъв интереса... но има време до началото на следващия сезон, може и да си променя дотогава мнението дали да правя тема или не ;д

Link to comment
Сподели другаде

Възможно е да прозвучи заядливо, но логиката ти не е много вярна.

Във всеки форум е нужно малко място за разтуха, било то баскет, волей или Ф1. То не е задължително всички да коментират, понякога ти стига и да прочетеш инфото, а не да се ровиш за него в Гугъл.

А това, че има и други сайтове за Ф1... то има и други сайтове за софтуер, но нашият е най, нали?

Така че без проява на мързел, моля! :svlove:

 

Ето го и моя коментар,

 

Състезанието в Корея беше едно от най-интересните в шампионата, не заради големи разбъркваниия в класиранията, колкото от проблемите, които лошото време направи.

Първо, отлагането на старта изнерви всички и много от водачите стартираха разконцентрирани.

Второ, водата накара всички да изтискат и последните си възможности на себе си и на колите, още повече, че заради ниските скорости двигателите им доста се натовариха.

Но отново търпението беше възнаградено, а нетърпението - наказано.

Link to comment
Сподели другаде

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Гост
Отговори на тази тема

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   Не можете да качите директно снимка. Качете или добавете изображението от линк (URL)

Loading...

×
×
  • Създай ново...