Jump to content

проблем с интернета или нещо друго


Препоръчан пост

Здравейте, предварително благодаря на тези, които ще се ми дадат някъкъв съвет.

От два месеца имам нов компютър, проблема е при разговорите със скайп, след разговор около 3-4 минути, някой път повече друг път по-малко отсрещната страна се получава някакъв невероятен шум като от водопад. Това се получава при всички познати в България и чужбина, едно и също. От към мойта страна нищо, но при отсрещната започва да шуми и трябва да прекъснеме. Ползвам също интернетен телефон 12войп и проблема е същия. Не мога да си обясня откъде идва проблема. Интернета е адсл.

Link to comment
Сподели другаде

Това е от другия човек не е от тебе , можe на човека да е слаб интернета ако е от чужбина . А за България пак зависи от интернета , тоест всичко зависи от интернета . :) :) :) Ако имаш въпроси пиши пак . Поздрави
Link to comment
Сподели другаде

Смених версията на скайп с по-стара 3.6, но няма ефект.Интересното е, че имаме лаптоп в другата стая, с който ползваме един и същи интернет и при разговор с него се получава същия шум. :crosseyes1:
Link to comment
Сподели другаде

Според ме проблема не е в теб, а в скайп връзката, тъй като при мен имаше такъв шум при разговор в града, а след това при разговор до Сащ връзката беше перфектна.
Link to comment
Сподели другаде

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Гост
Отговори на тази тема

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   Не можете да качите директно снимка. Качете или добавете изображението от линк (URL)

Loading...
×
×
  • Създай ново...