Прехвърляне към съдържание

Снимка

Безплатен хост който да потдържа IPB

• Моля, влезте, за да отговорите
5 отговора по тази тема

#1 vasilvas

vasilvas

Потребител

• Автори
  • ПипПипПипПипПипПип
  • 112 мнения

Публикувано: 04 February 2010 - 21:28

Търся безплатен хостинг на който да мога да инсталирам IPB 3.0.5 (закупен от мен).Пробвах freehostia,000webhost,awardspace,byethost , но всички по средата на инсталацията не издържат и крашват. Може ли да ми предложите такъв хостинг на който да го няма този проблем.
Подписът ми е бил видян (в пъти):
Публикувано изображение

#2 Sprint-Debugger

Sprint-Debugger

Ще debug-ваме или к'во?! :D

• Потребители
  • ПипПипПипПипПипПип
  • 399 мнения

Публикувано: 04 February 2010 - 22:09

Аз ползвам 1gb.bg. Долу-горе става за хостване на IPB. Инсталира се нормално, но от време на време при разцъкване из темите има малко забавяне. Най-вероятно защото ползвам безплатния вариант. С платения може би няма да има проблеми. :)
Ако мнението ми се тълкува като реклама, нека бъда цензуриран. :peace:

Gigabyte EP45-DS3LR; Intel Pentium Dual-Core E6300 2,8Ghz/1066/2MB BOX; A-Data Vitesta Extreme Edition Kit 2x2GB DDR2 800Mhz; WD 500GB Caviar Black; Palit GeForce® GTX 750 Ti StormX Dual (2048MB GDDR5); Asus TA-891; FSP Hexa 500W; FDD; CD-ROM LG 52x; DVD-RW ASUS 24B1ST; HP PSC 1315; Infrared Kingsun SF-620; Bluetooth; Webcam Canyon 1,3 MP; PS2 Standart Keyboard Benq; USB to PS2 mouse Logitech M-BT58; | Windows 7 Ultimate SP1 x64 :)
www.lneshev.free.bg | www.glinfo.free.bg

#3 vesodimov

vesodimov

Русенец

• Автори
  • ПипПипПипПипПипПип
  • 1579 мнения

Публикувано: 05 February 2010 - 11:51

vasivas , при положение , че си отделил парички да си закупиш IPB аз ти препоръчвам да направиш същото и с хостинга. Няма да ти изброявам преимуществата на платения. Има достатъчно български хостинг компании, които предлагат наистина приемливи условия.

Sprint-Debugger , аз също ползвам услугите на споменатия от теб хост, но никъде не виждам да имат платен вариант. Вярно, това нещо е обсъждано във форума / който даже в момента не работи / , но към момента се предлага само безплатен хостинг със съответните условия. Ако греша - дай линк да видя ;)
Публикувано изображение

#4 Sprint-Debugger

Sprint-Debugger

Ще debug-ваме или к'во?! :D

• Потребители
  • ПипПипПипПипПипПип
  • 399 мнения

Публикувано: 05 February 2010 - 15:37

И аз само във форума съм чел, че имат платен вариант, но като се замисля така и не съм виждал от къде може да се закупи.

Gigabyte EP45-DS3LR; Intel Pentium Dual-Core E6300 2,8Ghz/1066/2MB BOX; A-Data Vitesta Extreme Edition Kit 2x2GB DDR2 800Mhz; WD 500GB Caviar Black; Palit GeForce® GTX 750 Ti StormX Dual (2048MB GDDR5); Asus TA-891; FSP Hexa 500W; FDD; CD-ROM LG 52x; DVD-RW ASUS 24B1ST; HP PSC 1315; Infrared Kingsun SF-620; Bluetooth; Webcam Canyon 1,3 MP; PS2 Standart Keyboard Benq; USB to PS2 mouse Logitech M-BT58; | Windows 7 Ultimate SP1 x64 :)
www.lneshev.free.bg | www.glinfo.free.bg

#5 digitalblade

digitalblade

Ханчо

• Потребители
  • ПипПипПипПипПипПип
  • 169 мнения

Публикувано: 05 August 2010 - 20:39

Искам да питам относно www.000webhost.com дали някой го е ползвал и
какви впечатления имате от него. Препоръчаха ми го сега и ми показаха, че на него са инсталирали WordPress(последна версия), което мен лично ме впечатли.
Hate is the son of Love,
Death is the daughter of Life,
and their child...... is Pain.

There are only 10 types of people on these world, those how understand binary and those how don't!

coders DO IT by hand

#6 TechMaster

TechMaster

Arc Tech

• Автори
  • ПипПипПипПипПипПип
  • 1487 мнения

Публикувано: 05 August 2010 - 22:22

PingHoster мисля ще свърши работа.
Aliena vitia in oculis habemus, а tergo nostra sunt.
И запомни,Всяко нещо е следствие на друго нещо и причина за трето!
Non est ad astra mollis e terris via

Имаш вирус?Не искаш да се повтаря?"Баш бая хакер" си? Тогава цъкни тук- ЦЪК
Не бъдете жертва на вирусите и недобронамерени лица.Интелигентно използване на компютъра!
Край на топлата бира и студените картофки!

0 потребители четат тази тема

0 регистрирани потребители, 0 гости и 0 анонимни потребители