Прехвърляне към съдържание

Снимка

Проблем с Windows XP SP 3

• Моля, влезте, за да отговорите
1 отговор по тази тема

#1 МоДеЛчО

МоДеЛчО

undaunted

• Потребители
  • ПипПипПипПипПипПип
  • 166 мнения
  • Живущ в:Габрово
  • Интереси:Здраве ,сила,дух а в главата КУХ :)

Публикувано: 02 February 2010 - 03:55

Понеже някак си ненавиждам Windows Vista, и реших да преинсталирам компютъра на работа (който е свързан към 3 LCD-та от порядъка на 40 инча) и сложих Windows XP SP3.Преблемът се изразява в това,че на Вистата като сложа бекграунд и излиза на телевизорите,но определен участък, който беше доста задоволителен като вариант.А след преинсталацията,без кодеци и драйвери(които мисля да сложа днес след 14:00 ч.) ми излиза целият работен плот, което никак не ме удовлетворява като вариант.Евентулно си мисля изображението на телевизорите да се зуумне по някакъв начин,но не намерих опцията в менюто им.Надявам се след като сложа драйвери и кодеци,някак положението да отиде в положителна посока,но ви моля да ми дадете някакви предложения. :bang: :lookaround: :help:
Благодаря ви предварително.
Публикувано изображение
Публикувано изображение

#2 Night_Raven

Night_Raven

Subject Delta

• Администратори
  • ПипПипПипПипПипПип
  • 23013 мнения
  • Живущ в:Русе

Публикувано: 02 February 2010 - 21:54

Да питаш защо имаш проблем, без да си инсталирал драйвери, е все едно да питаш защо колата ти не пали, без да си налял гориво в резервоара.
Моля, свърши задължителните неща първо (инсталирането на драйвери е такова нещо), пък тогава, ако има проблеми, питай.

Love is just a chemical, no matter the origin. We give it meaning by choice.

- Eleanor Lamb (BioShock 2)

0 потребители четат тази тема

0 регистрирани потребители, 0 гости и 0 анонимни потребители