Jump to content

Проблем с Windows XP SP 3


Българче

Препоръчан пост

Понеже някак си ненавиждам Windows Vista, и реших да преинсталирам компютъра на работа (който е свързан към 3 LCD-та от порядъка на 40 инча) и сложих Windows XP SP3.Преблемът се изразява в това,че на Вистата като сложа бекграунд и излиза на телевизорите,но определен участък, който беше доста задоволителен като вариант.А след преинсталацията,без кодеци и драйвери(които мисля да сложа днес след 14:00 ч.) ми излиза целият работен плот, което никак не ме удовлетворява като вариант.Евентулно си мисля изображението на телевизорите да се зуумне по някакъв начин,но не намерих опцията в менюто им.Надявам се след като сложа драйвери и кодеци,някак положението да отиде в положителна посока,но ви моля да ми дадете някакви предложения. :bang: :lookaround: :help:

Благодаря ви предварително.

Link to comment
Сподели другаде

Да питаш защо имаш проблем, без да си инсталирал драйвери, е все едно да питаш защо колата ти не пали, без да си налял гориво в резервоара.

Моля, свърши задължителните неща първо (инсталирането на драйвери е такова нещо), пък тогава, ако има проблеми, питай.

Link to comment
Сподели другаде

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Гост
Отговори на тази тема

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   Не можете да качите директно снимка. Качете или добавете изображението от линк (URL)

Loading...
×
×
  • Създай ново...