Jump to content

След преинсталация аудиото не работи


Препоръчан пост

Вчера преинсталирах и всичко беше наред освен едно - звукът ми не работи. До преди това бях с Avance97Audio или нещо такова, но след преинсталацията, в Device Manager нямам нищо на Multimedia Audio Controller. Всъщност сглупих и дадох деинстал на Multimedia Audio Controller и сега дори и него го нямам. Прочетох тази статия на Night_Raven и сега тегля AC'97 Audio Codecs от Realtek. Преди това бях изтеглили нещо подобно, но като го стартирам ми иска локация къде да се екстрактне.
Link to comment
Сподели другаде

По принцип би трябвало като стартираш компютъра да ти излезе съобщение, че има непознат дивайс. В контрол панела може да видиш кой е и да му дадеш да си намери драйвърите от нета. Така би било най - лесно. Ако не - намираш точния модел на дивайса и му търсиш драйвърите в нета ръчно. Ако трябва нещо да помагаме - казвай.
Link to comment
Сподели другаде

Благодаря, с това се оправих, но сега имам друг проблем. До преди работех с админския акаунт, но поради мерки за сигурност реших да работя под ограничен такъв. Проблемът сега е, че не всички програми ми работят както трябва под ограничения. Например Yahoo Widgets не ми работи. Инсталирана е, стартира се основната програма, но самото приложение, което ми показва времето, например, не тръгва, както и другите приложения на програмата. От админския акаунт си работи нормално. Какво му пречи?
Link to comment
Сподели другаде

Благодаря, с това се оправих, но сега имам друг проблем. До преди работех с админския акаунт, но поради мерки за сигурност реших да работя под ограничен такъв. Проблемът сега е, че не всички програми ми работят както трябва под ограничения. Например Yahoo Widgets не ми работи. Инсталирана е, стартира се основната програма, но самото приложение, което ми показва времето, например, не тръгва, както и другите приложения на програмата. От админския акаунт си работи нормално. Какво му пречи?

Пречи му некадърно програмиране от страна на авторите. Тяхна вина е, че приложението не функционира нормално под ограничен акаунт. Можеш да си го пускаш с администраторски права чрез десен клик -> Run as....

Link to comment
Сподели другаде

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Гост
Отговори на тази тема

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   Не можете да качите директно снимка. Качете или добавете изображението от линк (URL)

Loading...
×
×
  • Създай ново...