Jump to content

Препоръчан пост

Някои хора си въобразяват ,че след като могат да инсталират Windows едва ли не с това се изчерпва всичко.

Но пропускат или не знаят , че най-важни са СЛЕД-ИНСТАЛАЦИОННИТЕ НАСТРОЙКИ ,правилното инсталиране на програмите,драйверите и т.н.

Да не говорим ,за по задълбочени познания по хардуера на даденият компютър.

Не става да напишеш това или онова не работи - как да го направя/настроя/,защо забива и д.р. от тоя род ?

Да очакваш да ти отговорят пълноценно,изчерпателно и задоволително на поставените въпроси няма как да стане без множество уточнения и информация , кое,как,какво е и защо е ,а и ти самата/ият/ да знаеш какво правиш!!!

 

Ако се направи разбор и анализ 70% от темата е запитване за информативно уточняващи въпроси ,10% предположения и 20% напътствия.

 

На мен лично ми заприлича на плах опит за провеждане на индивидуален курс по след-инсталационна компютърна настройка.

 

Ама както се казваше:

Не става само с ядене - трябва и .... /опит/

 

:help: :offtopic: :help:

Link to comment
Сподели другаде

  • Отговори 138
  • Създадена
  • Последен отговор

ТОП потребители в тази тема

Как мога да проверя това?

С ДрУеб,Супера,Малуеър и Аваст не откривам НИЩО!

 

Някои хора си въобразяват ,че след като могат да инсталират Windows едва ли не с това се изчерпва всичко.

Но пропускат или не знаят , че най-важни са СЛЕД-ИНСТАЛАЦИОННИТЕ НАСТРОЙКИ ,правилното инсталиране на програмите,драйверите и т.н.

Да не говорим ,за по задълбочени познания по хардуера на даденият компютър.

Не става да напишеш това или онова не работи - как да го направя/настроя/,защо забива и д.р. от тоя род ?

Да очакваш да ти отговорят пълноценно,изчерпателно и задоволително на поставените въпроси няма как да стане без множество уточнения и информация , кое,как,какво е и защо е ,а и ти самата/ият/ да знаеш какво правиш!!!

 

Ако се направи разбор и анализ 70% от темата е запитване за информативно уточняващи въпроси ,10% предположения и 20% напътствия.

 

На мен лично ми заприлича на плах опит за провеждане на индивидуален курс по след-инсталационна компютърна настройка.

 

Ама както се казваше:

Не става само с ядене - трябва и .... /опит/

 

:help: :offtopic: :help:

 

Не разбрах всичко.Така също и в какво се състои вината ми.

За което се извинявам.

Link to comment
Сподели другаде

Не разбрах всичко.Така също и в какво се състои вината ми.

За което се извинявам.

Няма за какво да се извиняваш,форумите са за това да си помагат хората.

Аман от дървени философи,не им обръщай внимание,от подобни индивиди нито нещо ще научиш,нито могат да ти помогнат/ Няма всезнаещи хора,човек се учи цял живот!

 

Та така,довечера или най-късно утре ще съм на линия,тогава ще ти дадем няколко конкретни наставления,от тебе се очаква да ги изпълниш точно внимателно.Предполагам логове можеш да прикачаш или най малкото copy/paste тук?

Но преди това ще те помоля да финализираш състоянието на системата си,като дадеш обективно описание на ситуацията.При тебе са доста нахвърлени нещата и човек трудно се ориентира и събира двата края/.От кол на въже подскачаме и нищо аджепа конкретно няма за твоите проблеми. Night_Raven доста се измъчи човека,че и други колеги също,така че имай малко милост/ И още повече от последните няколко твои коментара не виждам да имат връзка със зловреден код/ .

Link to comment
Сподели другаде

ASERa е нетбук,който имаше проблем с вируса.Оправихме проблема с вируса,преинсталирах уиндоус с флашка.След известно време започна да зависва при включване.Интернетът е чрез кабел.При свалена батерия и в SaveMode няколко дни работи нормално,но отново започна да показва същия проблем.Често се появяваше и съобщение за конфликт с IPто.Изкючих този лаптоп от интернета.Не показваше проблеми.Единствено снощи зависна за малко трея.Опитах днес да преинсталирам отново,но единственото,което успявам да постигна е включване на ОС чрез нея.Инсталация на уиндоус не можах да направя.

Съответно за връзка с интернет и работа включих друг лаптоп - MSI.Появи се същия проблем и при него - зависването.Комбинацията Ctrl+Alt+Del при него не работи/неясно защо/ и се налага шътдаун - 3 пъти днес.Включен е от 3 дни.

 

И стационарния зависна :crosseyes1:

Опитах вчера да спра някои стартиращи програми - блутута,телефона и биткомет.

Днес не успях да включа интернета и при включване се появи някакво съобщение,че използвам Sistem Configuration utility да направя еди какво си и т.н.Направих възстановяване на системата - оправи се.

Вече нищо не разбирам.

 

Така описаното и мнения в друг форум ме наведоха на мисълта за вирус, пренесен с флашката.Когато принтирах от нея се появиха 2 вируса,единият от които Ауторън нещо си :blush: .

В момента MSI е включен в нета.Не успявам да включа от раз/налагат се по 2/3 шътдауна дори и с изключен ЛАНкабел/.

Мога да прикачвам логове.

Надявам се,че всичко това дава пълна и ясна картина на нещата.

Link to comment
Сподели другаде

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Гост
Отговори на тази тема

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   Не можете да качите директно снимка. Качете или добавете изображението от линк (URL)

Loading...

×
×
  • Създай ново...