Jump to content

Игра на Филми (Скриншоти)


IVAN

Препоръчан пост

Аз го почнах снощи в автобуса, но нещо изобщо не ми хареса, защото много мудно се развива действието, а и явно Харисън Форд си пести силите за "Индиана Джоунс 4" и затова не мърда много много.
Link to comment
Сподели другаде

  • Отговори 205
  • Създадена
  • Последен отговор

ТОП потребители в тази тема

ТОП потребители в тази тема

Ами...аз го гледах скоро(както казах по-горе) не е тъп филма, но е от тези дето ги гледаш и като свърши след примерно 3 седмици няма да се сетиш, че си го гледал...но като се имам впредвид какви филми бях гледала преди това, този беше направо хубав:)
Link to comment
Сподели другаде

Филмът наистина е Firewall.

Филмът не е лош, но някои от сцените са направо за наивници - като например използването на скенер-четец от домашния факс апарат и IPod за да откраднеш 100 мил. долара. Освен това при архитектурата на сериозните IT системи за банкова сигурност достъпът не може да бъде осъществен само от един човек с една единствена парола. Практиките по управление на риска препоръчват в системата да се предвиди сигнал точно за такива случаи - ако банковият служител е накаран насила да въведе парола, то той има възможност да вкара паролата, грешейки някой точно определен символ. Това е сигурен знак за останалите IT администратори, че има неправомерен достъп до системата и се действа по предварително разписан сценарий. Много български банки разполагат с подобна защита, та камо ли някоя голяма западна банка като тази от филма.

 

Чакаме скриншот от Dark Elf.

Редактиран от Neuton Gimic
Link to comment
Сподели другаде

аз не съм много добър при познаването на филми.. тъй като не гледам много и аз не знам защо...

 

а сега по темата

тък като гледам има интерес

ако искате да направим всека седмица да е различен жанр

например една седмица само Екшани ...друга може да с филмите на Джемс Бонд и т.н.

и всеки, който познае да печели точка

ако сте съгласни ще едитна първия ми пост

като добава коя седмица що да е ... и кой точки има ( за да стане по-интересно )

съгласни ?

Link to comment
Сподели другаде

аз не съм много добър при познаването на филми.. тъй като не гледам много и аз не знам защо...

 

а сега по темата

тък като гледам има интерес

ако искате да направим всека седмица да е различен жанр

например една седмица само Екшани ...друга може да с филмите на Джемс Бонд и т.н.

и всеки, който познае да печели точка

ако сте съгласни ще едитна първия ми пост

като добава коя седмица що да е ... и кой точки има ( за да стане по-интересно )

съгласни ?

Ванка, аз съм за точките. Ще е много интересно. Мисля обаче, да не ограничаваме жанра по седмици, защото това ще бъде един вид жокер. Просто който познае- печели точка и например ако искате и тази игра да мине към неделните рубрики, може в неделя да се обявява победител за седмицата / човекът познал най- много филми/. Какво ще кажете? :)

Link to comment
Сподели другаде

Ванка, аз съм за точките. Ще е много интересно. Мисля обаче, да не ограничаваме жанра по седмици, защото това ще бъде един вид жокер. Просто който познае- печели точка и например ако искате и тази игра да мине към неделните рубрики, може в неделя да се обявява победител за седмицата / човекът познал най- много филми/. Какво ще кажете? :)

еми ...ок за жанровете

сега в ще адна в първия пост точките

 

от както съм пуснал темата до днеска има точно една сед.

уре ще почнема другата сед. :P ( за играта )

 

=============

Едит

1-вия пост е едитнат с моментните точки

утре ще си имаме победител

и след това ще видим кой ще е победителя на седмица 2 :P

Редактиран от IVAN
Link to comment
Сподели другаде

еми ...ок за жанровете

сега в ще адна в първия пост точките

 

от както съм пуснал темата до днеска има точно една сед.

уре ще почнема другата сед. :P ( за играта )

 

=============

Едит

1-вия пост е едитнат с моментните точки

утре ще си имаме победител

и след това ще видим кой ще е победителя на седмица 2 :P

Ванка защо утре? Нека я направим неделна загадка- от неделя до неделя. Току що писах предложение на Милен. Виж в предложенията. Ако те безпокои, че още няма 1 седмица, този път да караме малко повече- до неделя например. От там нататък- по 1 седмица.

Браво Ванка- идеята за точките е супер. Ще трябва да се напъна. :lookaround:

Link to comment
Сподели другаде

Ванка защо утре? Нека я направим неделна загадка- от неделя до неделя. Току що писах предложение на Милен. Виж в предложенията. Ако те безпокои, че още няма 1 седмица, този път да караме малко повече- до неделя например. От там нататък- по 1 седмица.

Браво Ванка- идеята за точките е супер. Ще трябва да се напъна. :lookaround:

Последно, темата същата ли остава или ще има нова?

Link to comment
Сподели другаде

Последно, темата същата ли остава или ще има нова?

Темата си остава. Само чакаме Kalera да пусне новия шот. Ние точките обсъждахме- само тази първата да е по- продължително съревнованието, за да може после да върви от неделя до неделя. И без това сме си свикнали. Да не се налага да помним и други дни от седмицата, в които ще чакаме резултати и излъчване на победители. :)

Link to comment
Сподели другаде

Темата си остава. Само чакаме Kalera да пусне новия шот. Ние точките обсъждахме- само тази първата да е по- продължително съревнованието, за да може после да върви от неделя до неделя. И без това сме си свикнали. Да не се налага да помним и други дни от седмицата, в които ще чакаме резултати и излъчване на победители. :)

добре тая седмица ( в играта ) ще я направип по дълга ....до края на тая сед. ( неделя )

а ти май нема да издържиш с първото място .....

Link to comment
Сподели другаде

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Гост
Отговори на тази тема

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   Не можете да качите директно снимка. Качете или добавете изображението от линк (URL)

Loading...

×
×
  • Създай ново...