Прехвърляне към съдържание

Снимка

Проблем с логване в Скайп

• Моля, влезте, за да отговорите
4 отговора по тази тема

#1 tarkgreeN

tarkgreeN

Потребител

• Потребители
  • ПипПипПипПипПипПип
  • 60 мнения

Публикувано: 14 December 2009 - 22:22

Значи, бях със 3.6 скайп и той се ъпдейтна до най-новата версия.. с която не можах да свикна и премахнах за да върна старата.. но откакто излязох от скайп, за да сменя версиите на програмата досега не мога да вляза, а пробвах около 5-6 различни версии без особен резултат. Някъде четох, че трябва да изтрия файла "library.xml" , но не помогна. А сега( отново с 3.6 ) когато си въвеждам ник и парола остава надписа "Вписване" за около минута-две, след което надписа е същия, като когато нямаш интернет. Какво да направя?

П.С ОС ми е Windows SP3, ако това може да помогне с нещо
...yOu WiLL loSe EvERyThInG...

#2 help

help

Потребител

• Потребители
  • ПипПипПипПипПипПип
  • 114 мнения

Публикувано: 15 December 2009 - 16:12

Ако питаш мене има само две възможности.Едната е бъркаш си Skype Name и Password,а другата програмата няма достъп до интернат.При първата провери дали си пишеш Skype Name и Password правилно Sign In(трябва да те пусне ако ги пишеш правилно).При вторият вариант се проверява защитните стени,антивирусни трафик към интернат и т.н(прекъсвания дропения на нета).

П.с.Ако и двете неща са наред ми идва на ум още нещо.А то е да си с NoteBook или Netаbook той да не е с хардиск а с карта.Но това са само предположения след като не знам каква ти е машината.

#3 Wond3r

Wond3r

Потребител

• Потребители
  • ПипПипПипПипПипПип
  • 61 мнения

Публикувано: 15 December 2009 - 22:53

И при мен се получи същото :blink: моля помогнете !

#4 panevdd

panevdd

Потребител

• Глобални модератори
  • ПипПипПипПипПипПип
  • 3001 мнения
  • Живущ в:Сунгурларе
  • Интереси:Икономика, Информационни технологии, Пчеларство

Публикувано: 15 December 2009 - 23:10

Опитайте следното:
Деинсталирайте Skype, след което претърсете папката Documents and Settings за папка Skype (има я на поне две места). Изтривате папката Skype, както и записите в регистъра HKLM/HKCU -> Skype; изтрийте и папката Skype от Program Files (или където сте инсталирали програмата), след което инсталирайте отново Skype.

Естествено, преди да изтривате каквото и да било, добре е да си направите копие (архив) от него!
Публикувано изображение Публикувано изображение
Не съществува такова нещо като абсолютна обективност. Затова ползвам Google, Wikipedia, търсачката на форума, чета някои съвети и правилата на форума.

#5 Wond3r

Wond3r

Потребител

• Потребители
  • ПипПипПипПипПипПип
  • 61 мнения

Публикувано: 16 December 2009 - 14:33

Нищо не стана :crosseyes1: благодаря все пак !

0 потребители четат тази тема

0 регистрирани потребители, 0 гости и 0 анонимни потребители