Jump to content

Препоръчан пост

Larito-не разбирам защо се правиш на интересен.От постовете ти съм забелязал, че се мислиш за голямата работа.Щом е така-направи си форум за IT и информатика и готово!Ти ще си шефа.Или помагай във този форум или просто недей да пишеш.

За 2 поста ми стана ясен :bye:

 

ПП: А и малко правопис няма да ти се отрази зле.

Link to comment
Сподели другаде

  • Отговори 76
  • Създадена
  • Последен отговор

ТОП потребители в тази тема

ТОП потребители в тази тема

Публикувани изображения

точно вие не можете да кажете как ще пиша аз нали така , пак и нигхт мога да ти кажа че на мн хора съм помагал и са доволни ти не се заяждаш а се опитваш .
Link to comment
Сподели другаде

О, разбира се, че можем да ти кажем как да пишеш, защото грамотното писане е основно изискване във форума и е част от правилата.

Иначе дори и да приемем, че си помагал на много хора успешно (нещо, в което си запазвам правото да се съмнявам), какво пречи да помогнеш отново, но във форума? Защо трябва да е извън форума?

Link to comment
Сподели другаде

ицо аз тука имам мн малко постове така че не се мисля за голяма работа и не съм по-виш от останалите . но щом тъй мислиш добре :bye:

 

защото знам че сам ще го свърша и че човека ще е доволен а не някой да ми се меси :)

 

а за мен е най-важното човека да е доволен

Link to comment
Сподели другаде

ицо аз тука имам мн малко постове така че не се мисля за голяма работа и не съм по-виш от останалите . но щом тъй мислиш добре :bye:

защото знам че сам ще го свърша и че човека ще е доволен а не някой да ми се меси :)

а за мен е най-важното човека да е доволен

Не мисля,че е редно да подтикваш този, който има нужда от помощ да искаш достъп чрез TeamViewer до компютъра му за да оправиш проблема.

Това просто е неудачно и възмутително от твоя страна,да не кажа и нагло.Не сте толкова близки за да предлагаш подобен вид помощ по този начин.Жалкото е ,че има и много наивни,които изревават в последствие.

Тук е форум помогни му от тук.

 

P.s. Това не го плеснах тук просто ей така,сещай се.

Link to comment
Сподели другаде

михнев не съм казал че съм близак с човека просто казвам че през скупе ще ми е по-лесно а не че искам да му разгледам компа , а хората който се ми се доверили сега са доволни и аз също съм доволен от себе си , пак и казах че няма проблеми и тука да пиша не ми пречи и аз обеснявам а не влизам чрез програми тем подобни . :)
Link to comment
Сподели другаде

ицо аз тука имам мн малко постове така че не се мисля за голяма работа и не съм по-виш от останалите . но щом тъй мислиш добре :bye:

 

"Мн малко постове"=61...Еми, както кажеш.

"Но щом тъй мислиш добре"=Не, не мисля така.Даже напротив.Не мисля, че е уместно да мислиш, че само ти можеш да помогнеш на дадения "пациент".Защото, с даването на скайпа си, ти направи това.Можеше просто да дадеш инструкциите си и тук.Никой нямаше да ти се меси.Никой нямаше да ти се меси, ако щеше да дадеш правилни инструкции, разбира се.Още едно нещо-щом знаеш, че ще оправиш проблема, защо не го направи тук?Не само аз те питам това.

Link to comment
Сподели другаде

http://lh5.ggpht.com/_cYSuz4s_Wwg/SVlMY39M3mI/AAAAAAAAAj0/t52JQTZ0prA/005.gif

 

Здравей vvardarov,

Много излишни приказки!

Малко по-весело, празник идва!

Всичко е изписано точно и ясно:"host file contains forbidden name guru.avg.com "

Влизаш в Hоst файла,намираш "guru.avg" и го изтриваш.

Hоst файла можеш да отвориш с Notepad, също можеш да манипулираш въпросният файл с някаква програма, нпр. Spybot-S&D.

Използувам случая:

http://public.bay.livefilestore.com/y1palEN29zcmcN9M0wckuXKPvZ7LMTa8CNy2ckwczBCF9t--ABqIRFllaCobD1VLqRvfqGKHaguFiPBLpfouiENSw/Vesela%20Koleda3.gif

http://img201.imageshack.us/img201/8035/newproject.jpg

http://img147.imageshack.us/img147/5963/nm1aa.gif

Link to comment
Сподели другаде

  • 10 months later...

Здравейте.

Значи проблема се състои в следното.Имах AVG Anti-Virus(платена за 24 месеца),чийто лиценз изтече на 30.09.Естествено последните десетина дена преди да ми изтече срока на лиценза постоянно получавах рекламни съобщения,имейли,че дори и обаждания по тел.,за да си подновя лиценза.

Аз пък реших да пробвам ESET NOD32 с едномесечен лиценз активиран със СМС.Първоначално всичко си беше наред, докато компа не започна да забива,някак си насича като работи.

Махнах и NOD-а,но вижте какво ми показва Security Center:post-7301-066647200 1287079558_thumb.jpg.Не знам английски,но чрез транслатор успях да преведа надписа

(AVG Anti-Virus съобщава, че той е актуален и сканиране за вируси е on.Antivirus софтуер помага да защитите компютъра си от вируси и други заплахи за сигурността. ),което ме озадачи.При условие,че съм деинсалирал AVG синструмент изтеглен от страницата на ESET,тъй като те си предупреждават за това,претърсих за останки в дяловете на харда и дори съм изтрил до колкото разбирам и регистрито.

Ако някой има някакви идеи,какво да правя нека да помага.

Благодаря предварително. :crosseyes1:

Link to comment
Сподели другаде

T.e. деинсталирал си AVG с инструмент на ESET (ако правилно те разбирам)? Виж в Control Panel -> Add/Remove Programs дали имаш нещо инсталирано, свързано с името на AVG. Aко има такова, го отстрани. Приличат ми на симптомите на 2 антивирусни на една система (забавяне/забиване).

 

P.S: Можеш да опиташ и този инструмент за премахване на останките.

Link to comment
Сподели другаде

Почисти регистъра, пусни AVG Removal Tool, от сайта на AVG

/директен линк, но същият инструмент който е дал draco_volans/ почистваш регистрите отново и рестартираш.

Да видим тогава.

Да не би да имаш 2 антивирусни инсталирани паралелно?

Тогава се получават описаните от теб синптоми.

Я провери хубаво какво си инсталирал.

Link to comment
Сподели другаде

T.e. деинсталирал си AVG с инструмент на ESET (ако правилно те разбирам)? Виж в Control Panel -> Add/Remove Programs дали имаш нещо инсталирано, свързано с името на AVG. Aко има такова, го отстрани. Приличат ми на симптомите на 2 антивирусни на една система (забавяне/забиване).

Когато деинсталирах AVG през Add/Remove Programs,не можа да ми се включи деинсталатора и за това използвах инструмента от страницата на ESET и иконите на AVG изчезнаха.Сега като дам търсене на фаил с име AVG не ми излиза нищо дори и в регистрите съм изтрил всичко което сам намерил.

Link to comment
Сподели другаде

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Гост
Отговори на тази тема

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   Не можете да качите директно снимка. Качете или добавете изображението от линк (URL)

Loading...

×
×
  • Създай ново...