Прехвърляне към съдържание

Снимка

Хост в no-ip.com

• Моля, влезте, за да отговорите
4 отговора по тази тема

#1 xploddr

xploddr

Потребител

• Потребители
  • ПипПипПипПипПипПип
  • 2 мнения

Публикувано: 23 November 2009 - 15:30

Значи направих си един phpbb2 форум и искам да го регистрирам и го правя но другите хора немогат да влизат и незнам но ако може да ми обясните нито чрез айпи адресът ми влизат нито от този към no-ip.com във настройките на форума домейнът ми е localhost това е нормалното мисля и сичко май е ок ако може да ми помогнете :'(

#2 Meniak

Meniak

Потребител

• Потребители
  • ПипПипПипПипПипПип
  • 111 мнения

Публикувано: 23 November 2009 - 15:57

Значи направих си един phpbb2 форум и искам да го регистрирам и го правя но другите хора немогат да влизат и незнам но ако може да ми обясните нито чрез айпи адресът ми влизат нито от този към no-ip.com във настройките на форума домейнът ми е localhost това е нормалното мисля и сичко май е ок ако може да ми помогнете :'(

Предполагам си с реално IP.
Firewall-a на Windows-a предполагам че си го изключил.

#3 xploddr

xploddr

Потребител

• Потребители
  • ПипПипПипПипПипПип
  • 2 мнения

Публикувано: 23 November 2009 - 16:03

Предполагам си с реално IP.
Firewall-a на Windows-a предполагам че си го изключил.

еми не съм,а трябва ли :crazy:

#4 Meniak

Meniak

Потребител

• Потребители
  • ПипПипПипПипПипПип
  • 111 мнения

Публикувано: 23 November 2009 - 17:50

Кое не си с реално IP или не си си махнал firewall-a
Ако не си с реално IP форума ти ще бъде посещавам само от хора в локалната мрежа

#5 help

help

Потребител

• Потребители
  • ПипПипПипПипПипПип
  • 114 мнения

Публикувано: 23 November 2009 - 22:02

еми не съм,а трябва ли :crazy:

За хост от лично то ти PC.
като си оставиш свободен порт 80 или 8080.Skype е нагъл и ги заема,но са сложили хората отметка да не ги ползва.
Трябва да имаш реално ip,xampp(за предпочитане,че има в него всичко необходимо).Ако имаш желание и възможности регистрираш домейн на ip си.И най-края се инсталира форума и се настройва.

А ти си направил нещата леко по-обратния ред,като първо си инсталирал и настроил форума.А след това си търсил начин да си настроиш PC и респективно сървъра да се вижда от вън.

0 потребители четат тази тема

0 регистрирани потребители, 0 гости и 0 анонимни потребители