Jump to content

Малко помощ за смяна на езика?


dani_gosheva

Препоръчан пост

Здравейте!

Току що се регистрирах и се надявам да ми помогнете.

Не мога да визуализирам иконката за смяна на езика в тулбара на Windows XP.

Щраках с десен бутон в лентата и избирах да се появи, обаче не.

Като вляза в регионалните и езикови настройки, екрана в който трябва да отметна да се яви икона е целия сив, не ми дава да чекна нито една опция.

Ето така изглежда:

http://media.snimka.bg/4856/015966544.jpg

Link to comment
Сподели другаде

  • Отговори 42
  • Създадена
  • Последен отговор

ТОП потребители в тази тема

ТОП потребители в тази тема

Публикувани изображения

Увери се, че в прозорец Text Services and Input Languages (втория на картинката, която си дал), в подпрозорец Advanced няма отметка на нито едната от двете опции. Ако има, ги махни.
Link to comment
Сподели другаде

От снощи насам хиляди рестарта му направих и нищо...

 

Привет, Дани!

 

Има решение на проблема Ви, в крайна сметка можете, винаги да сложите FlexType - макар,че много хора пишат само негативни неща за тоз софтуеър, аз лично никога не съм имал проблем с него.

Поздрави и успех!!

Link to comment
Сподели другаде

Привет, Дани!

 

Има решение на проблема Ви, в крайна сметка можете, винаги да сложите FlexType - макар,че много хора пишат само негативни неща за тоз софтуеър, аз лично никога не съм имал проблем с него.

Поздрави и успех!!

Това ще помогне, ако искаш да си скапеш кирилицата.

Link to comment
Сподели другаде

Привет, Дани!

 

Има решение на проблема Ви, в крайна сметка можете, винаги да сложите FlexType - макар,че много хора пишат само негативни неща за тоз софтуеър, аз лично никога не съм имал проблем с него.

Поздрави и успех!!

 

Привет, а какво ще стане - /направите/ ако не се скапе? Ще си посипите главата с пепел?

Link to comment
Сподели другаде

В НИКАКЪВ случай не инсталирай флекстайп. Windows си има коректна поддръжка на кирилица, която не флекстайп ще о*ере, ако го инсталираш. Та по твойте проблеми

1) Свали този файл. После го стартирай и потвърди добавянето му към регистъра

2) Отвори start-run и напиши Regsvr32.exe msutb.dll Трябва да ти се появи съобщение, което да каже, че файлът е успешно регистриран. Ако каже, че не е успешно регистриран, най-вероятно вече е бил регистриран

3) Направи същото, но с командата Regsvr32.exe Msimtf.dll

4) Увери се, че Ctfmon.exe (C:\WINDOWS\system32\ctfmon.exe) се стартира с компютъра и в момента е зареден. Ако не е стартиран пробвай да го стартираш чрез C:\WINDOWS\system32\ctfmon.exe в Run, но ще трябва да го добавиш за автоматично стартиране с компютъра

Link to comment
Сподели другаде

Добре, записах файла. Отварям го, и ми излиза документ в Нотпад.

Какво значи това : потвърди добавянето му към регистъра. От къде да го направя?

Всичко надолу ми е ясно, но последно : но ще трябва да го добавиш за автоматично стартиране с компютъра нищо не ми говори.

Link to comment
Сподели другаде

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Гост
Отговори на тази тема

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   Не можете да качите директно снимка. Качете или добавете изображението от линк (URL)

Loading...

×
×
  • Създай ново...