Jump to content

Духовете-Мит или реалност


Препоръчан пост

Това пък от къде се е появило??? Ще отговориш ли или пак ще философстваш???

Всичко е започнало с коацерватна капка,която е била СЛУЧАЙНО струпване на неорганични съединения.

Случайности няма ,но ти няма как да го знаеш!!!

 

А преди тая сълба за която не казваш как се е появила и от къде - Какво е имало???

Цялата стълба на еволюцията ли да обяснявам?

 

Ботев, Левски и много други са си дали живота ,но не са спечелили нищо!!!

Дори не виждаш днес как плюят по тях за това за което са се борили - живот в правда и добро без всякакви данъци!!!

Я виж какво прави твоята наука - данъка е печалвба за джоба на едни против които са се борили тия и точно такива ги предадоха!!!

А моя Бог даде живота си за целия свят, когато дойде в човешка плът и беше разпнат за такива като тебе, и го направи за да не умре никой поради беззаконието си и греховете си,но да може да живее!!!

 

Това го казваш от научено положение, а не от опит:

Раят е утопията на комунизма за мен и нищо друго!

 

Ако това е вярно защо изобщо съществуваме и живеем като ще умрем - Какъв е смисъла тогава???:

Човек е сам със себе си,отговаря сам пред себе си,и е Бог на себе си

 

 

п.с.Пиян си от наученото и не искаш да прогледнеш (а и Айнщайн ти го каза - не е възможно човек да види четири измерения) Защото е ограничен в това временно тяло в което се намира!!!

Няма как да ти станат ясни тия неща ,но жалко понеже накрая ще е късно!!!

Link to comment
Сподели другаде

  • Отговори 85
  • Създадена
  • Последен отговор

ТОП потребители в тази тема

 

Човек е сам със себе си,отговаря сам пред себе си,и е Бог на себе си.

Не разбирам, защо изобщо продължаваш да се хабиш и да обясняваш нещо на ''вярващ''? Отгоре на това и да се връзваш. Отдавна трябва да ти е станало ясно, че това е като да се опитваш да...разбиеш стена с глава. Няма как да стане. Единственото което ще получиш след диалог с ''вярващ'', е няколко бели косъма на главата. За това не спори с човек, виждащ третото небе, ходил е в рая, отгоре на това И пише оттам.

Link to comment
Сподели другаде

Еее @liver ти си могъл и да разсъждаваш (нещо чуждо на науката) защото тя не разсъждава ,а философства!!!

 

Прав си - Не е възможно да върнеш човек там от където е излязъл!!!

 

Колкото до белия косъм не позна:

Човек без да употреби боя не може да направи един косъм на главата си бял (но с боя няма да е истински)!!!

 

А това от себе си ли го казваш или някой ти го каза - питам понеже не съм споменавал за кого става на въпрос!!!

Казах че познавам такъв човек!!!

За това не спори с човек, виждащ третото небе, ходил е в рая, отгоре на това И пише оттам.

 

Можел си и истина да пишеш!!! Браво!!!

 

п.с.Ще разнищваме ли всичко до край или се отказвате да разберете кое, кога и как се е появило - или най-добре: Защо се е появило???

Link to comment
Сподели другаде

Излиза, че всичко писано от човек, не го четеш? Остава да кажеш, че четеш книги писани от извънземни. И като не четеш, нищо писано от хора, как тогава се научи да преинсталираш уина...или бог те напътстваше? :haha:

То Windows е божие творение,а вирусите дяволско...Бог му е пратил сигнали от космоса за серийният номер драйверите :haha: :haha:

Сега сериозно-Праги ми bmvtooo прочети поне няколко книги...

Случайности има,и знаеш ли-ще ти ги обясня.Toва е мой цитат от друг форум

Аз казвам,че всичко е във взаимовръзки

Нещата са така-Нека си представим уравнение с 3 променливи и резултат равен на Х

Всяка промяна на променлива в уравението влияе на крайният резултат и той вече не е Х,а например Y

Цялата сложност на нещата се явява,коя променлива в уравнението в кой момент ще се промени и в каква стойност ще се промени.Точно това е непредсказуемостта.Ние знаем кои променливи в какви състояния трябва да са били,за да може даден резултат да бъде реализиран,но не можем предварително по никакъв начин да предскажем кога определени променливи ще са в определено състояние и ще повлияят точно по този начин на нещата.

Както се и вижда,променливите описващи дори едно дребно събитие са безброй,за това промяната на 1 от тях например,си оказва своето влияние,но не винаги може да промени коренно цялото събитие.

Да,има случайност.Обаче едновременно с това всичко е преплетено в мрежа от връзки...Случайна комбинация на променливи е времето и пространството могат да дадат различен резултат или да влияят на всички останали такива.

Взаимовръзките са на такова ниво,че ние не го осъзнаваме.Дори нещо дребно може понякога да ппреобърне събитията,а друг път не.Всичко зависи как ще се подредят връзките между нещата

 

Ботев,Левски,Каравелов и още много са дали ЖИВОТА СИ за да живееш в свободна държава!

ТЕ!Прочети "Моята молитва"на Ботев.ЧЕТИ!!!!

Аз съм идеологически комунист,и презирам строят който е бил тук.Това е било някаква уродливост и издевателство над комунистическата идея.

Човек е сам със себе си,отговаря сам пред себе си,и е Бог на себе си

Ние сами трябва да придадем смисъла му.Така че когато си заминаваме от този свят да си кажем-"Може да не съм сторил много,но се гордея с това и то е придало смисъл на живота ми"

 

Наука,само наука и нищо друго освен човека и науката!

Предпочитам Знанието на науката,пред упадъка на вярата!

 

Не ми цитирай Анщайна!Нали не вярваше в наука и тя беше зло?Не оборих ли цитата ти,с друг от същият човек? :haha: :haha:

You Fail...Try Again :haha: :haha:

Link to comment
Сподели другаде

ТЦ - не ми трябват книги!!! Бог знае и може всичко ,а това ми е достатъчно!!!

 

И това излъга: България никога не е била свободна - и Слави Трифонов ви го каза дори!!!

Та защо пишеш тази лъжа:

Ботев,Левски,Каравелов и още много са дали ЖИВОТА СИ за да живееш в свободна държава!

 

Добре де - придавайте си му смисъл ,ама не ми отговорихте от къде се е появил???

Човек е сам със себе си,отговаря сам пред себе си,и е Бог на себе си

Ние сами трябва да придадем смисъла му.Така че когато си заминаваме от този свят да си кажем-"Може да не съм сторил много,но се гордея с това и то е придало смисъл на живота ми"

 

Цитирах ти Айнщайн защото ти Вярваш на науката:

Наука,само наука и нищо друго освен човека и науката!

Предпочитам Знанието на науката,пред упадъка на вярата!

 

Да! Предпочитай си ги - никой не те спира, но това е смърт ,а ти я обичаш!!!

Link to comment
Сподели другаде

Еее @liver ти си могъл и да разсъждаваш (нещо чуждо на науката) защото тя не разсъждава ,а философства!!!

 

 

Аз от самото начало ти казах, че не взимам на сериозно религията(следователно и ТЕМАТА), а се подигравам с нея и това, до което води. Ти и още 2-ма сте жив пример за последствията. Така че не очаквай от мен разсъждения, а подигравки.

jkkk се опитва да води диалог с теб от самото начало на темата, като използва факти, а ти се държиш като че си хванал дядо господ за шлифера и фанатично цитираш кУрана, опитвайки се да покажеш превъзходство. Е, няма как да стана, АЗ да покажа уважение и да водя диалог с такъв като теб. Та така. :haha:

Link to comment
Сподели другаде

Аз от самото начало ти казах, че не взимам на сериозно религията, а се подигравам с нея и това, до което води. Ти и още 2-ма сте жив пример за последствията. Така че не очаквай от мен разсъждения, а подигравки.

 

Че аз пък нали ти казах - и Бог не я приема!!!

Ако аз почна в твоя дом да те обиждам, плюя ,удрям и ругая - няма ли да ме набиеш???

Така ще стори Господ с всички религиозни и учени люде!!!

И какви са последствията за които говориш??? Само не ми говори за религиите защото вече ти казах: Бог не ги приема!!!

Кажи ми нещо което си видял Лично от Него!!! Ако не си: Защо въобще говориш???

Разсъждението краси човека,но не и подигравките!!! Така че не ги смесвай тия две неща!!!

 

п.с.За какъв диалог говориш когато той изобщо не отговори на въпросите ми???

jkkk се опитва да води диалог с теб от самото начало на темата, като използва факти, а ти се държиш като че си хванал дядо господ за шлифера и фанатично цитираш кУрана, опитвайки се да покажеш превъзходство. Е, няма как да стана, АЗ да покажа уважение и да водя диалог с такъв като теб. Та така.

 

Корана за който говориш е препис от Библията с доста промени с цел печалба!!!

То и за това Господ каза да слушаме Него ,а не книгите - защото Буквата убива, а само Духа Животвори!!!

Но и това няма как да разберете!!!

 

 

Казах го по-горе:

п.с.Ще разнищваме ли всичко до край или се отказвате да разберете кое, кога и как се е появило - или най-добре: Защо се е появило???
Link to comment
Сподели другаде

bmvtooo вече се отказах да водя спор с теб-Все едно си блъскам главата в стена-Нито стената се чупи,нито аз нищо не печеля от това.

Аз те убеждавам с твърди и доказани факти,а получавам само фанатични Библейски цитати...От книга,която според теб не била истината и т.н

То и за това Господ каза да слушаме Него ,а не книгите - защото Буквата убива, а само Духа Животвори!!!

Искам да ти кажа,че "много" познаваш Боговете,религиите и атеизма.Един атеист знае повече от тебе за това.Засрами се!А ти повтаряш едни и същи непотвърдени и недоказани бращолевици от книга,която "не почиташ"

Тъй като ти не ми даваш рацонални отговори и нищо освен фанатичен отпор заучен в някоя секта,аз се оттеглям от спора.Не си струва да споря с човек,затънал в фанатизма.

Ако имахте вяра колкото синапово зърно (което е най-малкото) бихте казали на тая планина вдигни се и хвърли се в морето и тя би ви послушала!

Нали вярваш самоотвержено-Премести я!Чакам.Видя ли-Загуби!

Няма да продължавам спора,докато не ми приведеш солидни и неоспорими аргументи!

Link to comment
Сподели другаде

Прочети това и после пак пиши глупостите си!!!

http://bg.wikipedia.org/wiki/Произход_на_живота

 

Бог не е книга и никога не е бил!!!

В тази статия която ще прочетеш - ще се засрамиш точно от твоята наука!!!

Това което за теб е фанатизъм ,за други пък науката е такава - Защо ли?

Защото познават Истината!!!

 

п.с.Планината вече я преместих,но ти не го видя,а и няма как да видиш защото си СЛЯП!!!

Link to comment
Сподели другаде

jjjjjk, поздравление за всичко, което написа и най-вече за безграничното ти търпение да изтраеш целия този религиозен фанатизъм и лицимерие. Явно тези, които отричат всичко, създадено от съвременната наука, не се свинят ежедневно да се възползват от него. Пожелавам на теб, на себе си ,на всички МИСЛЕЩИ хора, както повече ЗНАНИЯ, така и умения, и сила да ги използваме в бъдеще. Защото съм твърдо убедена, че ако днес медицината и науката не могат да обяснят дадено нещо, тово е само на този етап. Но след година, след десет, след сто, нашите деца ще са на ясно с това, което сега ние се стремим да разберем.

Владимир Башев/ако не се лъжа/ беше казал в един свой стих "Ако няма какво да дадем на света, за какво сме родени" От всичко писано от bmvtooo и plamen74.72 е ясно само това, че те са на тази земя единствено да славят своя бог за да заслужат мига в който тои ще отвори за тех "небесния рай" където ще се наслаждават на "вечен живот" в "пълно блаженство". Те отричат всичко, което не е сътворено от бог:-музиката звучаща от дяволският саксофон, танца изигран под звуците на дяволското пиано,скулптурата издялана с дяволското длето, технологиите, киното...ВСИЧКО

Ето защо ние, хората които се опитваме да оставим нещо след себе си на тази земя, НИКОГА няма да се разберем с божиите слуги. За себе си съм сигурна/предполагам за jjjjjk,както и за всички, за които бог е просто една метафора/ едва ли е цел да попаднем във тяхния бленуван "рай" Дори в най-кошмарните ми сънища не бих искала да се видя, лишена от моето както казват "временното тяла" блаженно мандахерцаща се напред-назад като ДУПКА В ПРОСТРАНСТВОТО. Пардон-не като някаква обикновенна дупка, а като дупка с ДУХ и не в кое да е пространство, а в небесния , ВЕЧНИЯ рай.

Представя ли си някай, как се живее във вечно блаженство? Какво ще е това натрапено щастие, без никакви предизвикателства, без трудности, без болка или страх ,без препятствия, които да преодоляваш,без тръпката да побеждаваш! Ако някога си изпитал истинската ЗЕМНА радост и любов, след като си преминал и през всичко това, само тогава си се почувствал изпълнен със щастие.

За това не ми трябва небесния рай. За това и няма да споря с никого от тези които се стремят към него. Ние никога няма да сме на едно мнение. Просто ние сме различни хората, различни ценности имаме, живеем разлечен начин на живот. Но, аз уважавам тяхния избор, стига да не се опитват постоянно да ми натрапват своите вярвания.

А, на всички останали мога само да кажа:

Нека силата на ЗНАНИЕТО бъде с вас!

Link to comment
Сподели другаде

Я дяволските чада се увеличават!

Въобще направихте ли си труда да прочетете що казва вашата глупава наука?

Не но ръсите злоба и омраза защото не познавате истината и се слепи за нея!

Като сте такива научни фанатици дайте ми отговор от къде се появи всичко - ама не ми разправяйте врели некипели ,че се появила някаква капка и от нея така нататък разни глупости - От къде тя се появи и как, а ЗАЩО се появи? Няма да отговорите защото вашата глупост науката не може да отговори - Защо ли? Защото произлиза от човека ,а не човека е произлязъл от нея!

 

Силата е познаването на Истината ,а не тъпото ви знание:

Нека силата на ЗНАНИЕТО бъде с вас!

 

Защо ли? - Защото приемате само това което науката ви е дала ,но не и онова което ви е отнела ,а то е много повече от това което е дала! Но дори и да го е дала, то е за да ви ограби без да разберете -и успява!

 

Не е възможно човек познал Истината да го върнете отново в нещо което е лъжа и произлиза от бащата на лъжата - дявола!!! Вярвайте си като искате на науката ,но си оставате измамени!!! Аз не искам тази измама след като вече съм разбрал що за лъжа е науката и нейните последователи които творят най-големите злини - И не ми казвайте ,че не е така! Защо науката твори най-вече оръжия за масово поразяване и се използва най-много за военни цели??? Като е толкова добра защо не се спре и не почне само да помага,а гледа глобално за унищожението на човечеството??? Леле колко сте заблудени!!! Жалко ,че не искате да прогледнете!!!

 

п.с.Божиите чада и дяволските чада никога не могат да бъдат на едно мнение!!!

Не е възможно да вървят двама души в един път ако не са на едно мнение - поговорка от старите хора!!!

 

п.с.2 - @antishoC казах го вече и пак ще го кажа (макар, че вече се доказа как научните люде четат само това което им изнася) - Бог е против религията която също от науката произлиза,аз също съм против (вие разбрах, че сте)!!! Тогава защо се хващате като удавник за сламка и говорите за религията която най-много ще бъде съдена (това е висшата цел на дявола - да накара в името на Господа да се прави това или онова като нещо което трябва да се прави)??? Господ вече казва на такива Аз не ви познавам и никога не сте ми служили!!! Каза още и на всички хора как да постъпят с религиозните - Слушайте ги какво говорят ,но според делата им не вършете!!!

Не ми говорете вече за религиите - Аз за Истината ви говоря ,а не за религиите!!!

 

Който иска да приеме - нека приеме,а който не иска - нека да не приема!!!

Средно положение няма!!! :computer:

Link to comment
Сподели другаде

но ръсите злоба и омраза защото не познавате истината и се слепи за нея!

Къде в изказването ми откри "злоба и омраза"Ясно казах, че уважавам избора на всеки да вярва в каквото си ще.

За мен "дявол" е метафора на зло, така че ти ме обиждаш наричайки ме зла.

Ако си се засегнал от думата "лицемерие",кажи, как да нарека тези които говорят едно, а вършат друго?Точните ми думи, ако не си ги прочел правилно пак ще ги напиша:

Явно тези, които отричат всичко, създадено от съвременната наука, не се свинят ежедневно да се възползват от него.

Никъде не съм нарекла твоя бог-глупав или сляп. Въздържай се и ти да използваш тези думи, когато говориш за знания и наука.

Като сте такива научни фанатици дайте ми отговор от къде се появи всичко - ама не ми разправяйте врели некипели ,че се появила някаква капка и от нея така нататък разни глупости - От къде тя се появи и как, а ЗАЩО се появи? Няма да отговорите защото вашата глупост науката не може да отговори - Защо ли?

И jjjjjkти го каза, и аз пак ще ти го повторя:

 

ако днес медицината и науката не могат да обяснят дадено нещо, тово е само на този етап. Но след година, след десет, след сто, нашите деца ще са на ясно с това, което сега ние се стремим да разберем.

Само преди една година не знаех това,което знам днес. Така, че всяко нещо с времето си. Вселената е като пъзел, който трябва да изучаваш ден след ден. И на луната, човек не беше стъпвал, преди да построи лунохода. За да стигнеш да началото, трябва да проследиш цялото развитие в обратен ред. А това е огромно начинание, и изисква много време поради наличието на милиарди галактики.

Не е възможно човек познал Истината да го върнете отново в нещо което е лъжа и произлиза от бащата на лъжата - дявола!!! Вярвайте си като искате на науката ,но си оставате измамени!!!

Някъде в горния си пост да съм казала или някой от другите невярващи в бог да е искал да те връща от където и да било? Аз поне никъде не прочетох такова нещо. Твоя воля е къде ще ходиш, какво ще правиш и отчет никой не ти е търсил!

 

В едно обаче съм напълно съгласна с теб и това е, че никога няма да сме на едно мнениеп. Пак ще го повторя

не ми трябва небесния рай. За това и няма да споря с никого от тези които се стремят към него. Ние никога няма да сме на едно мнение. Просто ние сме различни хората, различни ценности имаме, живеем разлечен начин на живот.

Ако смяташ, че неправилно съм схванала причината за вашето съшествуване на земята и целта ви - вечен живот изпълнен с блаженство, ще ми е интересно да ме запознаеш с твоята гледна точка.

Колкото до втората част от поста ти просто няма смисъл да коментирам, защото никъде не съм говорила за религия. А и честно казано не ми пука дали някакъв несъществуващ ЗА МЕН бог я отрича или не.

В случая "за мен" съм го написала с гравни букви не от тщеславие, а за да подчертая още веднъж, че зачитам личения избор на всеки да вярва или не в съществуването му.

Link to comment
Сподели другаде

За кои точно говориш? За религиозните ли? Само не ги намесвай пак понеже ще се окаже ,че наистина четете и пишете само това което ви изнася!!!

кажи, как да нарека тези които говорят едно, а вършат друго?

 

Не е възможно защото Бог ви го казва!!!

Никъде не съм нарекла твоя бог-глупав или сляп. Въздържай се и ти да използваш тези думи, когато говориш за знания и наука.

 

Възкресение на мъртвец, прохождане на куц или проглеждане на сляп без намеса на медицината как става според вашата наука която никога няма да може да го обясни!!! И то защото ще трябва така да си признае лъжите!!!

ако днес медицината и науката не могат да обяснят дадено нещо, тово е само на този етап. Но след година, след десет, след сто, нашите деца ще са на ясно с това, което сега ние се стремим да разберем.

 

Опитвате се да кажете ,че науката е истина ,а тя си остава лъжа защото приемате само облагите ,но не и злините които са многобройно повече!!!

Някъде в горния си пост да съм казала или някой от другите невярващи в бог да е искал да те връща от където и да било? Аз поне никъде не прочетох такова нещо. Твоя воля е къде ще ходиш, какво ще правиш и отчет никой не ти е търсил!

 

 

Ето и как може в едно нещо да сме на едно мнение (а не да казваш ,че това никога не е възможно - защото ще се окажете наистина лъжци!!!):

В едно обаче съм напълно съгласна с теб и това е, че никога няма да сме на едно мнениеп. Пак ще го повторя

 

Аз ви го казах от поговорката на старите хора които ще се окажат по умни от вас учените!!!:

Не е възможно да вървят двама души в един път ако не са на едно мнение - поговорка от старите хора!!!

 

Че е неправилно,неправилно е ,но не искате да го разберете - Как тогава да ви го обясня като сте се хванали за нещо което произлиза от вас???

Ако смяташ, че неправилно съм схванала причината за вашето съшествуване на земята и целта ви - вечен живот изпълнен с блаженство, ще ми е интересно да ме запознаеш с твоята гледна точка.

 

Няма и нужда да коментираш - Това е ясно на всички -> Науката е най-голамото зло ако и да дава благинки които наричате добро (точно това е дървото за познаване на доброто и злото)!!!

Колкото до втората част от поста ти просто няма смисъл да коментирам, защото никъде не съм говорила за религия. А и честно казано не ми пука дали някакъв несъществуващ ЗА МЕН бог я отрича или не.

В случая "за мен" съм го написала с гравни букви не от тщеславие, а за да подчертая още веднъж, че зачитам личения избор на всеки да вярва или не в съществуването му.

 

 

 

п.с.Последен въпрос: След като казвате ,че няма бог защо приписвате всичкото зло на този който според вас не съществува???

 

Който иска да приеме - нека приеме,а който не иска - нека да не приема!!!

Средно положение няма!!!

Link to comment
Сподели другаде

antishoC едно голямо Благодаря!Трябваше ми точно малко подкрепа :)

bmvtooo ти какво?Нали беше добричък или и с жени се заяждаш вече? :punish:

Аз Дяволско чедо?Че тогава ти с твоето лицемерие си по-долу и от Ада дори!

Виж си дори и "тръговският подпис".Човека на Бога продава щори на науката и тачи Google която си е чиста търговска компания.Разбираш ли няма да те оставя да вилнееш с твоят фанатизъм!

Нашата "глупава наука" о фанатико наш наистина не може да каже всичко с точност.Това събитие-възникването на първата примитивна форма на живот е било толкова отдавна...

Да започнем с 2 неща-Еволюция.Ти отричаш науката,отричаш и нея с това че сме се пръкнали ей така вече оформени хора от нищото.Организмите са еволюирали стотици хиляди години,за да се стигне до нас хората-Най-висшето природно творени отличаващо се от всичко друго с РАЗУМ и логика.

Никой не е казал,че човек произлиза от науката!Науката е част от човешкото развитие,плод на ЧОВЕШКИЯТ разум,науката перефразирано е запазване,анализиране на знания,доказване или отхвърляне на тези знания.Тя не е нищо свръхестествено.

Не наричай науката тъпа.Това няма да ми го казва някакъв фанатик!

Науката е систематизираното човешко знание.Истината е науката!

Науката нищо не ни е отнела,тя само ни дава.Всяко научно откритие може да се ползва както за зло,така и за добро.Това зависи само от нас самите!Науката само открива,тя не е виновна!

И ти ако вземеш един нож можеш да го използваш за да си нарежеш хляб или да заколиш продавача в магазина.Ножът не е виновен-Виновна е ръката,която го е използвала по този начин!

 

Не ми минавай с номера за религията.Отдавна не говорим за нея,а само за твоят "Бог" и "Милосърдието му" И като не говорим за религии,защо постоянно ръсиш Библейски цитати?Библията не е част от религията,не е книга за промиване на мозъците на суеверните?

Истината е от нас,ние я откриваме.Науката е истината за света!Лицемерю не знам как лъжеш,че не ходиш на лекар,но по твоите представи вече си покварен,Обграден си от науката,живеш с науката.Интересно какво ни е дал Бог?Спаси ни от чумата?Излекува ни от Рак?Оправи ми очите?НЕ,ТВОЯТ БОГ АБСОЛЮТНО НИЩО не е сторил.Значи просто може да го няма,нали?Аааа?.Науката успява,или поне се мъчи и опитва да помага.

Стига с тоя фанатизъм.Пишеш на дело на науката,ядеш неща,в чието отглеждане учавствуват машини дело на науката,всичко целият ни свят е наука!

Науката и човешкият ум всичко в човешкият свят сътвориха що виждаш като се огледаш.

Къщи,коли,компютри.Вече не дълбаем камъни,вече не се занимаваме с нископродуктивен физически труд,а развиваме нашият разум и ум,нашият интелект,нашата култура.

Ако всички бяха като теб то ние нямаше да мръднем от каменната ера,че и до там нямаше да стигнем.

П.П Както каза antishoC,за мен наистина Бог е метафора.А ние сме тук и сега и никъде другаде.Боли ме фара за фанатичните ти убеждения bmvtooo,но няма да ги натрапваш никому,ясно? :punish:

Хората на науката и хората на "Бог" никога няма да се разбират.

Нима умни и разсъдливи хора,хората на науката могат да си кажат нещо с неуките и заблудени хора вярващи в имагинерни идоли?Не умният няма какво да си каже с глупака.Може само да се опита да му покаже пътя.Но ти не възприемаш пътя.Върви си тогава където искаш,но не се намесвай в чуждите работи с твоят фанатизъм.

П.П

Възкресение на мъртвец, прохождане на куц или проглеждане на сляп без намеса на медицината как става според вашата наука която никога няма да може да го обясни!!!
Я ми кажи един човек без крак на който твоят Бог му е дал крак?Абе я стига си бръщолевил глупости!

П.П 2 Бог няма.Аз не приписвам нищо,само давах теоретични и хипотетични ситуации "ако ги имаше" дали щеше да стане еди си какво.Това е-Бог не съществува,както не съществува и Дядо Коледа-Само приказка...

 

Нека силата на ЗНАНИЕТО бъде с вас!

antishoC пожелавам ти същото! :) :thumbsup:

Link to comment
Сподели другаде

Чакай сега -Защо отвново лъжеш??? Нали каза ,че си се отказал - Сега защо пишеш??? Защото си лъжец!!!

Виж как @Plamen74.72 вече не ви пише защото е верен и мрази лъжата!!!

 

Пред Бога няма нито мъжки ,нито женски пол, нито нации и езици!!!

bmvtooo ти какво?Нали беше добричък или и с жени се заяждаш вече?

 

Сам казваш,че всички човеци грешат ,а тук излъга защото ако тя е само добро защо твори най-много зло???:

Науката е систематизираното човешко знание.

 

Библията е Божието свидетелство и пример оставени за да видим кой човек какво го е постигнало!!!

т.е.Тия които се противят къде са и какво е станало с тях, а тия които Го приеха какво е станало с тях!!!

И като не говорим за религии,защо постоянно ръсиш Библейски цитати?

 

Хайде нали сте отворени - защо не отговаряте като ви питам???:

Възкресение на мъртвец, прохождане на куц или проглеждане на сляп без намеса на медицината как става според вашата наука която никога няма да може да го обясни??? И то защото ще трябва така да си признае лъжите!!!

 

Пак пишеш каквото ти изнася,а не отговаряш:

Бог няма.Аз не приписвам нищо,само давах теоретични и хипотетични ситуации "ако ги имаше" дали щеше да стане еди си какво.

 

Хайде де нали сте отоврени и науката ви дава всичко - Защо мълчи по този въпрос???:

След като казвате ,че няма бог защо приписвате всичкото зло на този който според вас не съществува???

 

Това е най-голямата ЛЪЖА:

Нека силата на ЗНАНИЕТО бъде с вас!

 

Защото Силата няма нищо общо с науката,която е последствие от човешката глупост и БУНТ спрямо ИСТИНАТА - а БОГ е ИСТИНАТА!!!

 

 

Не натрапвам на никого каквото и да било!!! Или пак си чел между редовете и си се хванал за това което ти изнася:

Който иска да приеме - нека приеме,а който не иска - нека да не приема!!!

Средно положение няма!!!

 

п.с.Дано сега като е в червено да го видиш!!!

Link to comment
Сподели другаде

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Гост
Отговори на тази тема

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   Не можете да качите директно снимка. Качете или добавете изображението от линк (URL)

Loading...

×
×
  • Създай ново...