Jump to content

Проблем с харда на лаптоп


Препоръчан пост

Здр. имам много голям проблем с моя лаптоп ACER Aspire 5920G.След като стартирам лапа, не ми засича харда.Пробвах да преинсталирам Windows-a ,но пак без успех... дава ми че изобшо нямам никакъв вързан хард...:(
Link to comment
Сподели другаде

Не ти засича харда в биоса ? Или след като сложиш инсталационния диск с Win и минат всички процедури по бутването.Чак тогава не може да ти засече, че имаш хардиск и съответно не продължава инсталацията?

При първия вариант харда и е повреден,при втория с какъв Win се опитваш да инсталираш(XP,Vista,7)?

Link to comment
Сподели другаде

Пробвах харда и на друг компютър, и там не искаше да проработи:(. Интересното е, като го включа, се усеща че работи(вибрира).Интересува ме има ли начин да спася информация в него и как да го направя.Ето го и хардчето тук
Link to comment
Сподели другаде

Ако дискът не се засича по никакъв начин дори и в BIOS, то най-вероятно няма и как да се спаси информацията от него. Ако лаптопът е бил в гаранция, е трябвало да бъде отнесен в сервиз.
Link to comment
Сподели другаде

Щеше да е глупаво тогава да го отварям:) Наистина нищо вече не става от харда.Смених го с нов, а за информацията в него - цената е около 200лв., за да се спаси...ще му мисля:) Благодаря Ви все пак за инфото.
Link to comment
Сподели другаде

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Гост
Отговори на тази тема

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   Не можете да качите директно снимка. Качете или добавете изображението от линк (URL)

Loading...
×
×
  • Създай ново...