Прехвърляне към съдържание

Снимка

Как да гледам телевизия?

• Please log in to reply
16 отговора по тази тема

#1 Omuse

Omuse

Потребител

• Потребители
  • ПипПипПипПипПипПип
  • 38 Мнения:

Публикувано: 17 September 2009 - 13:44

На лаптопа имам флашка с тв тунер.Какво трябва да направя,за да мога да гледам онлайн телевизия.Можете ли да ми препоръчате програма на която да гледам и да ми обясните как става номера.Какво трябва да направя?

#2 Night_Raven

Night_Raven

Subject Delta

• Администратори
  • ПипПипПипПипПипПип
  • 20498 Мнения:
  • Живущ в:Rapture

Публикувано: 17 September 2009 - 15:07

1. Предполагам, че искаш да кажеш, че имаш външен TV тунер на USB интерфейс.
2. За гледане на онлайн телевизия въпросният тунер не влиза в употреба. А гледането на такава телевизия може да се извършва по различни начини, зависи как се излъчва потока. За коя телевизия става въпрос?

Публикувано изображениеПубликувано изображениеПубликувано изображениеПубликувано изображениеПубликувано изображение

#3 Omuse

Omuse

Потребител

• Потребители
  • ПипПипПипПипПипПип
  • 38 Мнения:

Публикувано: 17 September 2009 - 15:22

Става въпрос за гледане на телевизия.Не е задължително онлайн.Примерно като съм на път и пускам да гледам тв.Еми имам тунер който е като флашка,вкарва се и уж трябва да мога да гледам тв.

#4 Omuse

Omuse

Потребител

• Потребители
  • ПипПипПипПипПипПип
  • 38 Мнения:

Публикувано: 17 September 2009 - 16:45

Странното е,че с която и програма да се опитам да гледам телевизия все ме снима камерата на лаптопа и вместо телевизия гледам себеси.

#5 RamzesIII

RamzesIII

Потребител

• Потребители
  • ПипПипПипПипПипПип
  • 161 Мнения:

Публикувано: 17 September 2009 - 17:33

На лаптопа имам флашка с тв тунер.Какво трябва да направя,за да мога да гледам онлайн телевизия.Можете ли да ми препоръчате програма на която да гледам и да ми обясните как става номера.Какво трябва да направя?

Mоже ли да посочиш какъв е модела на този тунер и има ли към него диск с драйвери?
Eто и една програма:
TVU Player

#6 Omuse

Omuse

Потребител

• Потребители
  • ПипПипПипПипПипПип
  • 38 Мнения:

Публикувано: 17 September 2009 - 17:34

Диск с драйвери нямам.Модела е U8000.

#7 help

help

Потребител

• Потребители
  • ПипПипПипПипПипПип
  • 114 Мнения:

Публикувано: 17 September 2009 - 18:19

Диск с драйвери нямам.Модела е U8000.

Най вероятно и затова те снима камерата,ако не е инсталиран драивер а снякоя програма си се опитал да гледаш телевизия се задейства камерата.Виждал съм това да се случва пи неправилно инсталиране на скенер.В самата програма която ползва скенера не намираше устройство скенер и правеше снимки.След като инсталирах драйверите и избрах устройственото с което да работи програмата.
Затова виж дали са инсталирани драйверите за хардуера в Device manager, ако не са ето свали от официалния сайт GT-U8000-RH

#8 petiowolf

petiowolf

petromax

• Потребители
  • ПипПипПипПипПипПип
  • 165 Мнения:
  • Живущ в:тепетата

Публикувано: 17 September 2009 - 19:07

Я кажи по подробно за тая флашка, която е тунер :crosseyes1: производител и модел.
be real

#9 Night_Raven

Night_Raven

Subject Delta

• Администратори
  • ПипПипПипПипПипПип
  • 20498 Мнения:

Публикувано: 17 September 2009 - 19:21

Я кажи по подробно за тая флашка, която е тунер :crosseyes1: производител и модел.

Gigabyte GT-U8000-RH. Не следиш ли темата? :)

Публикувано изображениеПубликувано изображениеПубликувано изображениеПубликувано изображениеПубликувано изображение

#10 Omuse

Omuse

Потребител

• Потребители
  • ПипПипПипПипПипПип
  • 38 Мнения:

Публикувано: 17 September 2009 - 20:04

Night_Raven нямаше нужда от ебавки,щом питам значи не знам как става.Дори си нямам и на идея какво трябва да направя и затова обясненията ми звучът толкова абсурдни.help с правилните драйвери съм,никаква промяна.

#11 Night_Raven

Night_Raven

Subject Delta

• Администратори
  • ПипПипПипПипПипПип
  • 20498 Мнения:

Публикувано: 17 September 2009 - 20:17

Къде пък видя ебавка?!?

#12 help

help

Потребител

• Потребители
  • ПипПипПипПипПипПип
  • 114 Мнения:

Публикувано: 17 September 2009 - 21:04

Съжалявам че не можа да ти помогна
На сайта на производителя пише някои неща.Има и упътване как се свързва и какво минимално ти е необходимо:Notebook>USB TV Dongle>TV Signal Adapter>Digital TV Antenna. После се слагат драйверите,инсталираш някои TV player и всичко трябва да тръгне по нормалния ред.Гледам производителя е препоръчал TV player(PowerCinema 6 USB ATSC ), но той е платен за жалост.

#13 Omuse

Omuse

Потребител

• Потребители
  • ПипПипПипПипПипПип
  • 38 Мнения:

Публикувано: 17 September 2009 - 21:10

Благодаря за помощта все пак. ;)Мисля,че ми липсва антената и затова не става,bluetooth-а ми би трябвало да действа като антена,но сега не е в мен.

#14 petiowolf

petiowolf

petromax

• Потребители
  • ПипПипПипПипПипПип
  • 165 Мнения:
  • Живущ в:тепетата

Публикувано: 17 September 2009 - 21:40

Gigabyte GT-U8000-RH. Не следиш ли темата? :)

Темата е следя под лупа :cooldude: , но ако наистина е Gigabyte GT-U8000-RH къде по ангелите е флашката?
Публикувано изображение

ПП. Грешката е моя. Мислех че е Gigabyte GT-U8000-RH е тунер с USB фейс и отделно захранване, пак то кво било.
Публикувано изображение
Публикувано изображение
be real

#15 dimojekov

dimojekov

Потребител

• Потребители
  • ПипПипПипПипПипПип
  • 22 Мнения:

Публикувано: 18 September 2009 - 00:59

провери си настройките на програмата със която гледаш тв

от там укажи че ще ползваш тв тунера а не камерата