Jump to content

Как да гледам телевизия?


Препоръчан пост

На лаптопа имам флашка с тв тунер.Какво трябва да направя,за да мога да гледам онлайн телевизия.Можете ли да ми препоръчате програма на която да гледам и да ми обясните как става номера.Какво трябва да направя?
Link to comment
Сподели другаде

1. Предполагам, че искаш да кажеш, че имаш външен TV тунер на USB интерфейс.

2. За гледане на онлайн телевизия въпросният тунер не влиза в употреба. А гледането на такава телевизия може да се извършва по различни начини, зависи как се излъчва потока. За коя телевизия става въпрос?

Link to comment
Сподели другаде

Става въпрос за гледане на телевизия.Не е задължително онлайн.Примерно като съм на път и пускам да гледам тв.Еми имам тунер който е като флашка,вкарва се и уж трябва да мога да гледам тв.
Link to comment
Сподели другаде

На лаптопа имам флашка с тв тунер.Какво трябва да направя,за да мога да гледам онлайн телевизия.Можете ли да ми препоръчате програма на която да гледам и да ми обясните как става номера.Какво трябва да направя?

 

Mоже ли да посочиш какъв е модела на този тунер и има ли към него диск с драйвери?

Eто и една програма:

TVU Player

Link to comment
Сподели другаде

Диск с драйвери нямам.Модела е U8000.

Най вероятно и затова те снима камерата,ако не е инсталиран драивер а снякоя програма си се опитал да гледаш телевизия се задейства камерата.Виждал съм това да се случва пи неправилно инсталиране на скенер.В самата програма която ползва скенера не намираше устройство скенер и правеше снимки.След като инсталирах драйверите и избрах устройственото с което да работи програмата.

Затова виж дали са инсталирани драйверите за хардуера в Device manager, ако не са ето свали от официалния сайт GT-U8000-RH

Link to comment
Сподели другаде

Night_Raven нямаше нужда от ебавки,щом питам значи не знам как става.Дори си нямам и на идея какво трябва да направя и затова обясненията ми звучът толкова абсурдни.help с правилните драйвери съм,никаква промяна.
Link to comment
Сподели другаде

Съжалявам че не можа да ти помогна

На сайта на производителя пише някои неща.Има и упътване как се свързва и какво минимално ти е необходимо:Notebook>USB TV Dongle>TV Signal Adapter>Digital TV Antenna. После се слагат драйверите,инсталираш някои TV player и всичко трябва да тръгне по нормалния ред.Гледам производителя е препоръчал TV player(PowerCinema 6 USB ATSC ), но той е платен за жалост.

Link to comment
Сподели другаде

Gigabyte GT-U8000-RH. Не следиш ли темата? :)

Темата е следя под лупа :cooldude: , но ако наистина е Gigabyte GT-U8000-RH къде по ангелите е флашката?

http://www.skroutz.gr/sku_pictures/0020/7075/tv_u8000_sets_big.jpg

 

ПП. Грешката е моя. Мислех че е Gigabyte GT-U8000-RH е тунер с USB фейс и отделно захранване, пак то кво било.

http://images.tweaktown.com/content/1/1/1156_3.jpg

http://images.tweaktown.com/content/1/1/1156_4.jpg

Link to comment
Сподели другаде

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Гост
Отговори на тази тема

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   Не можете да качите директно снимка. Качете или добавете изображението от линк (URL)

Loading...
×
×
  • Създай ново...