Jump to content

Ръководство за инсталация на Windows 7


Препоръчан пост

Явно навлизаме обаче в област, която всеки си има предпочитания. Лично за мен чистата инсталация е съпроводена с форматиране на дяла.

 

Напълно съгласен, с горното. Постигнахме целта на разговора. Сега да се възползвам с молба за малко помощ. В офиса имам проблеми с мрежата под 7. Виждам останалите компютри и сървъра но не мога да вляза. Не знам каква друга информация да дам.

 

Поздрави.

post-4167-1242151649_thumb.jpg

Link to comment
Сподели другаде

  • Отговори 436
  • Създадена
  • Последен отговор

ТОП потребители в тази тема

ТОП потребители в тази тема

Публикувани изображения

В една и съща работна група/домейн ли са? Има ли пинг? Пробва ли с изключване на всякакви възможни защитни стени /включително и вградената/ и антивирусни? "File and Printer Sharing for Microsoft Networks" в Network and sharing center включено ли е? (може би са прекръстени в 7 спрямо виста, нямам времето да проверя в момента). Услугата server включена ли е?

 

ПС: Вероятно ще преместим част от мненията в друга тема, защото не се връзват с темата. Да не се чудиш къде са, обикновено нищо не се трие тук :)

Link to comment
Сподели другаде

Утре в службата трябва да проверя някои неща, за да отговоря на въпросите, стената е изключена, карам на Threatfire - ще пробвам като го изключа, "File and Printer Sharing for Microsoft Networks" e включено. Под виста автоматично и безпроблемно влизам в мрежата, без нищо да настройвам. Може би проблема е в тези настройки:?

post-4167-1242161291_thumb.jpg

post-4167-1242161302_thumb.jpg

post-4167-1242161311_thumb.jpg

post-4167-1242161321_thumb.jpg

Link to comment
Сподели другаде

Здравейте. Някой може ли да ми каже как мога да премахна Windows 7 от pc-то. Предполагам му е изтекло времето на ползване и сега като зареди, и иска потреб. парола, не ме приема.
Link to comment
Сподели другаде

Като тръгнеш да инсталираш друг Windows и форматираш дяла, на който се намира 7? При положение, естествено, че на дяла с инсталирания 7 нямаш ценни неща.
Link to comment
Сподели другаде

  • 4 weeks later...
Опитах се да инсталирам Windows 7, но още в началото ме спохожда проблем. Буутвам ДВД-то, Уиндоуса лоудва файловете, starting Windows и от там нататък - нищо. Не ми излиза language to install, просто си стои бекграунда на уиндоус и курсора на мишката. Каква може да е оправията?
Link to comment
Сподели другаде

Опитах се да инсталирам Windows 7, но още в началото ме спохожда проблем. Буутвам ДВД-то, Уиндоуса лоудва файловете, starting Windows и от там нататък - нищо. Не ми излиза language to install, просто си стои бекграунда на уиндоус и курсора на мишката. Каква може да е оправията?

Увери ли се, че диска ти е наред?

Link to comment
Сподели другаде

Да, Windows 7 е по-добра от Windows XP - по-добра стабилност, по-висока сигурност, по-добра производителност. Стига компютърът, на който ще се работи, да е достатъчно добър, за да се справя добре с Windows 7, тя би била по-добър избор от XP. Т.е. по-старички компютри няма да могат да се справят с Windows 7, но на по-нови, на които 7-цата може да се "развихри", реално ще се държи по-добре. Дори и на този етап е така, а 7-цата още не е финална версия.
Link to comment
Сподели другаде

И аз чувам страшно добри отзиви за новата Операционна Система Windows 7. Не знам защо, но не съм особен привърженик на бета версиите и мисля да почакам оща малко до излизането на крайната версия, което разбрях че ще стане към края на годината.

В момента съм с Виста, но с голямо удоволствие ще пробвам и 7-цата. Още повече че с това страхотно ръководство ще съм подготвена и ще знам как да си я сложа :thumbsup: :svlove:

Link to comment
Сподели другаде

Да, Windows 7 е по-добра от Windows XP - по-добра стабилност, по-висока сигурност, по-добра производителност. Стига компютърът, на който ще се работи, да е достатъчно добър, за да се справя добре с Windows 7, тя би била по-добър избор от XP. Т.е. по-старички компютри няма да могат да се справят с Windows 7, но на по-нови, на които 7-цата може да се "развихри", реално ще се държи по-добре. Дори и на този етап е така, а 7-цата още не е финална версия.

А ще тръгне ли на следната конфигурация: [RAM 1GB] [Video Card 512 MB] [Hard disk C: 40 GB] [Hard disk D: 250 GB] [Processor 2.81GHz] ? :)

Link to comment
Сподели другаде

А ще тръгне ли на следната конфигурация: [RAM 1GB] [Video Card 512 MB] [Hard disk C: 40 GB] [Hard disk D: 250 GB] [Processor 2.81GHz] ? :)

Естествено. Само си сложи поне още 1GB RAM, защото по-новите игри ще ти спират на моменти.

Link to comment
Сподели другаде

Гост
Отговори на тази тема

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   Не можете да качите директно снимка. Качете или добавете изображението от линк (URL)

Loading...

×
×
  • Създай ново...