Jump to content

Кратко ръководство за създаване на втори Skype акаунт с Multi Skype


Препоръчан пост

А вярно ли е, че тази програма много често причинява проблеми с операционната система? Двама приятели вече ми се оплакаха, че скоро след като са я инсталирали ОС направо се е сринала.

Е те това очаквах да чуя.

Сега да ви опиша елементарния трик, който е част от т.нар. социален инженеринг (или хакинг)

Все знае как се ползва Скайп (нeкотролирано, страстно, с уклон към пристрастяване - хм, защо ли сме гледали този филм още '90-те с mIRC?) - следтователно ако искате да бъдете "лошия хакер", който с минимум усилия може да подчини няколко "зомбита" и да си вдигнете самочувствиет и адреналина, към коя програма ще се насочите? Браво на позналите - Скайп! И разбира се към онези потребители, които са пристрастени (невероятно, но има потребители с над 500 потребителя в листите си!!! ), които искат да пишат с няколко ника едновремено (раздвояване на личността, шизофрения?). Та правите елементарната програмка на Делфи. И то прекалено елементарна - не се задълбочавате да разучвате механизмите на Уин, нито процедурите на Делфи. Просто пишете в указанията, че за да работи ви трябват админски права - ха на бас, че потребителя ще ви даде! После си правите потребител и воала - имате достъп, ама пълен достъп, до компютъра на жертвата. Ако щете с отделечен десктоп дори. Единственото условие е жертвата да е с реално IP - някои от вас драги потребители, да не е с реално в нета? Може би за някой се грижат админи и са зад NAT/PAT, но това значи още повече работа за горките админи.

Та с две думи - подхвърляте примамката на зарибените, правите потребител, чиято парола знаете, молите да ви се дадат администраторкси права на потребителя и сте в играта. Rule the lamerz. Май така се казваше.

 

Моят съвет е - махнете веднага тази **** програмка, защото същото можете да си го направите с 3 клика и да си пускате Скайп (ако толкова много-отчаяно-страстно-непреодолимо желаете втори Скайп) с RMB и Run as...

Link to comment
Сподели другаде

  • Отговори 98
  • Създадена
  • Последен отговор

ТОП потребители в тази тема

ТОП потребители в тази тема

Публикувани изображения

  • 7 months later...

Въииии.. как да си върна моя си акаунт.. той да си ми е администратор?????? Моля помогнете ми, защото баща ми ще ме убие.... Моляяяяяяя

 

Съжалявам, че пиша на латиница, ама кирилизатора ми е развален.

Link to comment
Сподели другаде

  • 6 months later...
След като инсталирах тази програма и рестартирах компа ми излезе само една иконка за администратор и това беше multiskypee и искаше парола. За 2 часа все пак налучках,че е skype паролата. Но сега windowsa ми стартира с новия администратор,а аз си искам стария. Не го намирам обаче на user accounts. Някой може ли да ми помогне?
Link to comment
Сподели другаде

Ето разбира се,че може

 

 

Много си искам стария акаунт,понеже някой неща от C: ми трябват. А и на този акаунт не мога да си направпя quich lunch иконки долу в лентата. :lookaround:

Link to comment
Сподели другаде

Опитай следното:

1) Start -> Run -> напиши control userpasswords2 -> OK;

2) маркирай акаунт Administrator;

3) махни отметката на Users must enter a user name and password to use this computer и потвърди с OK;

4) в появилия се прозорец ще бъде написано името на акаунта за автоматично логване, нужно е да напишеш два пъти паролата на въпросния администраторски акаунт (в полета Password и Confirm Password); ако няма парола, остави полетата празни; потвърди с OK;

5) рестартирай системата.

Link to comment
Сподели другаде

Опитай следното:

1) Start -> Run -> напиши control userpasswords2 -> OK;

2) маркирай акаунт Administrator;

3) махни отметката на Users must enter a user name and password to use this computer и потвърди с OK;

4) в появилия се прозорец ще бъде написано името на акаунта за автоматично логване, нужно е да напишеш два пъти паролата на въпросния администраторски акаунт (в полета Password и Confirm Password); ако няма парола, остави полетата празни; потвърди с OK;

5) рестартирай системата.

 

 

Страшно ти благодаря за помощта, стана ! Вече съм със стария администратор и мисля да ползвам skype launcher.

Link to comment
Сподели другаде

  • 3 weeks later...
Страшно ти благодаря за помощта, стана ! Вече съм със стария администратор и мисля да ползвам skype launcher.

 

 

 

Инсталирах си Mylti skype и след като си отворих нов skype- прозорец flextipa, т.е. фонетиката. Тръгвам да пиша на бълг., а ми излизат долните (червените) букви. Не мога да го покажа, тъй като тук си пиша нормално, т.е. лат. и кирилските букви са ми на едно и също място. Моля за отговор и помощ, защото този проблем ми се появи само на втория създаден skype?

Link to comment
Сподели другаде

Защото програмите за мулти-скайп акаунти правят втори акаунт (задължително администратор, без да има нужда, и задължително без парола, за да е по-готино)

Разбирам, че и ФлексТъп си си качил, не виждам защо, вече ти е омазан уиндоуса, който прекрасно поддържа кирилица от 1998г. насам

Както и да е - влез във втория акаунт и си настрой и там кирилицата.

Апропо, обърни внимание дали ФлексТъп не ползва великата едноклавишна-кобинация за превключване CTRL, че така няма и да разбереш кога си превключил на някоя подредба, без да искаш.

Успех

Link to comment
Сподели другаде

Гост
Отговори на тази тема

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   Не можете да качите директно снимка. Качете или добавете изображението от линк (URL)

Loading...

×
×
  • Създай ново...