Jump to content

Препоръчан пост

Здравейте не знам дали тук е мястото не темата и се извинявам ако не е тук.

Проблемът е следния имам един лаптоп Toshiba A135-S4677 беше със Windows 7 след това форматирах харда и сега се опитвам да сложа пак седмица но не става правя си настройките във биуса всичко както трябва но не завърта дискът излиза черен екран със тези надписи 12631348_225595371113625_414182218814173

 

12631422_225595167780312_253304513948989

Link to comment
Сподели другаде

Имало е седмица и си я форматирал: Как?  Със какво? Защо се е наложило? Не ставаше ли формат по време на инсталацията???

Сега се опитваш да инсталираш на ново! А диска за инсталация, читав ли е?

Link to comment
Сподели другаде

1.Влез в биоса.

2.Натисни F9 и се съгласи с условието (Yes).

3.Отвори Воот менюто. Ако CD/DVD  е на първо място,натисни F10, съгласи се с условието (Yes) рестартирай компа и виж дали ще тръгне инсталационния диск.

4. Ако CD/DVD не е на първо място,постави го на първо.На второ HDD както е на снимката,но ако за харда имаш под меню,отвори го и избери не HDD1 а HDD0,би трябвало да има,при наличие на под меню.Отново натисни F10, съгласи се с условието (Yes) рестартирай компа и виж дали ще тръгне инсталационния диск.

Ако всичко това не помогне задължително си провери инсталационния диск дали е бутващ особено ако е правен от някой измислен торент, или не е записан правилно! Става като сложиш диска на друг изправен компютър.

Link to comment
Сподели другаде

Ако сд устройството на този лаптоп не му работи и не чете дискове нищо няма да помогне. Ще трябва да търси алтернативен начин.

Някак го е форматирал! Windows 7 никога няма да му разреши формат на самия себе си! :) По вероятно е инсталационния диск да е измислен! Много ги има по торентите.Или правят друго(не знам кой го е казал ,че става) изсипват Iso то в една папка на харда и после я прехвърлят на диск! И чакат да им бутне после! :)

Link to comment
Сподели другаде

Ще направя един общ отговор на всички да не цитирам по отделно

1.Форматирах диска от със една програма но няма как да ви кажа името защото беше на въпросния хард който вече е форматиран

2.Има снимка на биуса какви са ми вариантите и CD/DVD е доминиращ

3.CD устройството е на 100% работещо

4.Дискът ми е тестван и работи на този комп който съм във момента е със него

 

Не ми е първа преинсталация такова нещо не съм виждал пробвах  Windows xp,7,Linux и нищо

Link to comment
Сподели другаде

С каква оперативна система подкара тази програма с която си форматирал диска? И от какво зареди тази оперативна система?

Опитай да стартираш компа с флашка.

Ако настройките в биоса са правилни,но не ти стартира от никакъв диск или флашка-компа е за сервиз!

Link to comment
Сподели другаде

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Гост
Отговори на тази тема

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   Не можете да качите директно снимка. Качете или добавете изображението от линк (URL)

Loading...
×
×
  • Създай ново...