Jump to content

e-mail в data.bg и e-mail.bg


Препоръчан пост

Здравейте, 

скоро реших да си проверя електронната поща и открих че на сайта data.bg не мога да си влезна в пощата. Не съм влизал отдавна и може и да е блокирана, не знам. Не съм сменял паролата. Не ми е проблем, но не знам защо не мога да влезна, излиза им прозорец за вход, но не ми разпознава име и парола. Знаете ли защо? Също проверих и пощата си в e-mail.bg, там влязох, но пък видях че ако искам да направя нов пощенски акаунт, няма от къде да го направя(няма никакво место да пита за това).

Да не са вече с малко абонати тези пощи и да се закриват?

Link to comment
Сподели другаде

Не, няма как да попълня поле. Няма такова на пощата e-mail.bg. Ти си ми показал снимка на регистрация в друга поща mail.bg. Но аз си направих в abv.bg. Там ми се струва най-добре. Старите пощи може да ги изтрия или да ги оставя така(въпреки че не обичам да оставям регистрации които не ползвам, е така само за да не товаря някъде сървъри). 

Link to comment
Сподели другаде

abv.bg е може би най - НЕ сигурната поща. E-mail.bg За първи път чувам тази поща, вероятно и тя е подобие на abv. Видях им сайта.... no comment. Аз ползвам mail.bg, yahoo и outlook. От Outlook-a и mail.bg съм доста доволен. 

Link to comment
Сподели другаде

Каква е тая e-mail.bg дето ви гони вас двамата? Вее ви вятър на бял кон. Гугъла не е чувал в живота си такъв адрес, а вие твърдите, че си имало сайт. Data.BG имат друга поща. Остава да покажете кой е този вътрешен адрес, където влизате. :)

Относно ABV не знам коя сигурност ви интересува, може даже въобще да не ни касае. Но за най-несигурната според мен е mail.dir.bg - там ваши стари и чисти писма отлитат фърчейки безследно без предупреждение. По няколко дузини на ден. До толкова, че да загубите всичките си контакти с даден човек.

Link to comment
Сподели другаде

Каква е тая e-mail.bg дето ви гони вас двамата? Вее ви вятър на бял кон. Гугъла не е чувал в живота си такъв адрес, а вие твърдите, че си имало сайт. Data.BG имат друга поща. Остава да покажете кой е този вътрешен адрес, където влизате. :)

Относно ABV не знам коя сигурност ви интересува, може даже въобще да не ни касае. Но за най-несигурната според мен е mail.dir.bg - там ваши стари и чисти писма отлитат фърчейки безследно без предупреждение. По няколко дузини на ден. До толкова, че да загубите всичките си контакти с даден човек.

Не та знам аз тебе гугъл можеш ли да използваш или не? Email.bg

Link to comment
Сподели другаде

Не та знам аз тебе гугъл можеш ли да използваш или не? Email.bg

Никъде до сега в темата не сте писали "Email.bg" навсякъде пише e-mail.bg какъвто сайт наистина няма.

Link to comment
Сподели другаде

Никъде до сега в темата не сте писали "Email.bg" навсякъде пише e-mail.bg какъвто сайт наистина няма.

 

И двамата си говорят за едно, но мислят за друго. Имат общ език, който е закодиран. :) Това тиретата го нямат за нищо. Те сами си ги измислят и добавят, но по-интересно, че настояват да бъдат включени в адреса. Нещо като доброволци. :)

Link to comment
Сподели другаде

:peace: Извинявам се. Без тире е. какво съм си нумил че трябва с тире да е.... Съжалявам. Ето и снимката:post-9788-0-97296400-1441018474_thumb.jpg Просто ми беше интересно защо не може да си направиш нова регистрация. Няма от къде да са кликне или линк... Аз имам и-мейл там. Не го ползвам за нещо важно. Но скоро реших да си ги проверя всичките и открих че в дата.бг вече не може да се влезне(както каза по-горе Лупи, била платена). Та затова направих тема. То преди бях направил и в hotmail.bg, но окончателно от много време е закрита май. Също имах една и в rock.com(готин сайт за рок музика и имаха поща) но там също стана платена. 

Link to comment
Сподели другаде

Наистина няма бутон за регистрация. Съветваме се да се свържеш с тях с данните посочените тук:

 

http://email.bg/?_task=serviceinfo&_action=4

 

за да ти посочат дали не са спрели временно регистрацията или са забравили нещо.

Link to comment
Сподели другаде

Здравейте, да наистина не е лошо да им се обърне внимание относно липсата на бутон за нови регистрации. Но, щом са оставили така нещата явно искат да спрат да извършват тази услуга. По това може клиента да съди за качеството и...  Но, ако пиша писмо на info@email.bg  то, при подобни случай те излъжат нещо любезно и .... -все тая. Щом не искат, има други електронни пощи. 

Link to comment
Сподели другаде

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Гост
Отговори на тази тема

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   Не можете да качите директно снимка. Качете или добавете изображението от линк (URL)

Loading...
×
×
  • Създай ново...