Jump to content

Проблем с курсора на мишката и минимизиране на игри


Препоръчан пост

Здравейте, имам мн странен, но дразнещ проблем. Когато пиша някъде курсора на текста изчезва и трябва през 20 , 30 секунди пак да цъкам с мишката за да продължа да пиша. Също така и когато играя някой игра постоянно ми я минимизира. С windows 7 съм, пробвах да сменя мишката не се отстрани проблема, четах мн из интернет, но нищо не открих затова ако може да ми помогнете ще съм ви мн благодарна
Link to comment
Сподели другаде

Здравейте Vallcheto

като начало за лаптоп ли става на въпрос или за настолен компютър?

Направихте ли проверка на драйвърите - например деинсталиране и инсталиране наново или ъпдейт евентуално?

Евентуално направили ли сте проверка за някой вирус?

Link to comment
Сподели другаде

здр, извинявам се, че закъснях с отговора.

става въпрос за настолен компютър.

ето и линк с архив за нещата които поискахте http://dox.bg/files/dw?a=fc60e50ad5

ето и снимка на процесите http://alfa.kachi-snimka.info/vij.php?id=bwy1438298567c.jpg

сканирах за вируси с касперски и Spybot - Search & Destroy и нищо не откри.

и всички драйвари са актуални DriverPackSolution.

Link to comment
Сподели другаде

Липсва дневникът от Autoruns. Качи нов архив, като този път постави отметка за създаване на дневник от Autoruns и добави и още една, на списък с инсталираните приложения.

Link to comment
Сподели другаде

Бих ти препоръчал да премахнеш следния софтуер:

- всичко на IObit;

- Spybot - Search & Destroy;

- всичко на Apple, освен ако нямаш техен продукт или не ти трябва за нещо друго.

 

След това тествай какво е положението.

Link to comment
Сподели другаде

Какво е IObit ? Нз да имам инсталирано нещо такова. Премахнах спайбота макар, че него го инсталирах с надеждата да премахне проблема, но не се получи. А програмите на Apple ги използвам.

Link to comment
Сподели другаде

Деинсталирай следното:
istartsurf

След това сканирай с Malwarebytes Anti-Malware. Инструкции има в тази тема. Не обръщай внимание на останалата информация.
 

Ако не помогне, бих предложил да премахнеш следните приложения, ако ти е възможно, поне временно:

BlueStacks App Player
BlueStacks Notification Center
Samsung AllShare
TP-LINK Wireless Configuration Utility
Windows 7 Manager (това може да не го инсталираш обратно, защото е боклук).

Link to comment
Сподели другаде

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Гост
Отговори на тази тема

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   Не можете да качите директно снимка. Качете или добавете изображението от линк (URL)

Loading...
×
×
  • Създай ново...