Jump to content

Проблеми с Microsoft Outlook 2013


Препоръчан пост

Имам няколко проблема с програмата и моля за помощ:

 

1. Не мога да я настроя. Всеки път ми дава, че паролата ми е грешна или, че имейлът не е свързан. Имейлът ми е на Gmail и отделно съм сложил защита с телефонен номер. Тоест, всеки път, когато си вляза в пощата, ми праща код на телефона, който трябва да въведа, за да получа достъп до пощата.

 

2. Не мога да я направя на български.

 

 

 

Link to comment
Сподели другаде

Здравей Ozic,

много внимателно следвай стъпките от тази статия и в outlook и в gmail - както е показано. (метода с пращането на код, не съм го използвал, ако някой колега има опит нека да сподели).

ЛИНК

Българският език зависи от самият пакет, който е инсталиран, а т.е - ако има БГ пакет и outlook ще го има, ако няма - то няма как да се настрои да бъде на БГ.

Link to comment
Сподели другаде

Да, направих ги.

 

Отварям Gmail -> Настройки -> Препращане и POP/IMAP достъп -> Слагам отметка на POP протоколът да се активира за цялата поща (дори пощата, която вече е изтеглена) -? Слагам отметка на IMAP достъпът да се активира.


Това изписва:

 

Log onto incoming mail server (POP3): Your e-mail server rejected your login. Verify your user name and password for this account in Account Settings.  The server responded: -ERR [AUTH] Application-specific password required: http://support.google.com/accounts/bin/answer.py?answer=185833

 

Send test e-mail message: Your server does not support the connection encryption type you have specified. Try changing the encryption method. Contact your mail server administrator or Internet service provider (ISP) for additional assistance.

Link to comment
Сподели другаде

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Гост
Отговори на тази тема

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   Не можете да качите директно снимка. Качете или добавете изображението от линк (URL)

Loading...
×
×
  • Създай ново...