Jump to content

Как да разбера каква ми е видео картата ?


Препоръчан пост

Здравейте как мога да разбера каква е видео картата знам само, че е Intel HD graphics, но знам, че има от 2000 до 4600(приблизително). И как мога да разбера видео картата с колко е ? И мога ли да сложа някоя Nvidia видео карта на ASRock H81M-VG4

Link to comment
Сподели другаде

Как да ти предложим видеокарта без да знаем някои основни компоненти?

 

 

 

 

И мога ли да сложа някоя Nvidia видео карта на ASRock H81M-VG4

Можеш да сложиш много Nvidia карти на това дъно.

Link to comment
Сподели другаде

Има лепенка отвънка на него на която пише 230V, а процесора скоро ще го сменям.

Това не значи нищо. Кажи производител и модел. Трябва да ги пише на стикер на самия захранващия блок, ако отвориш кутията.

 

И кажи каква е идеята на цялото занятие.

Link to comment
Сподели другаде

Здравейте как мога да разбера каква е видео картата знам само, че е Intel HD graphics, но знам, че има от 2000 до 4600(приблизително).

 

Пишеш dxdiag в търсачката на операционната система и го отваряш. В таба "Дисплей" ще видиш това, което ти трябва. Интересни препоръки ти дават за сваляне, инсталиране на допълнителен софтуер, като чели това е целта, да ти се накамари компито. :)

Link to comment
Сподели другаде

Извинявам се за забавянето захранването е 250W, а скоро ще слагам процесор за които ще трябват 85W, и остават 165W.Разбрах колко ми е паметта на видео картата, остана само да ме посъветвате каква Nvidia видео карта мога да сложа на гореспоменатото от мене дъно със тези 250W.

Link to comment
Сподели другаде

Хайде да дадеш по-пълна информация точно какъв е захранващият блок, каква е паметта, какъв процесор възнамеряваш да монтираш и т.н.

Ако не знаем точната информация, няма как да дадем пълноценен съвет. а не е нито приятно, нито лесно, нито редно да се гадае. 

Link to comment
Сподели другаде

Хайде да дадеш по-пълна информация точно какъв е захранващият блок, каква е паметта, какъв процесор възнамеряваш да монтираш и т.н.

Ако не знаем точната информация, няма как да дадем пълноценен съвет. а не е нито приятно, нито лесно, нито редно да се гадае. 

Захранване:Deluxe ATX-250W,Рам памет:4GB DDR3-1600Mhz(800Mhz),Процесора ще бъде: Intel core i5-4460.

Link to comment
Сподели другаде

С този абсолютно трагичен захранващ блок не бих препоръчал каквато и да било отделна видео карта. Бога ми, аз дори не бих препоръчал да го използваш с каквито и да било съвременни компоненти.

 

И все пак, ако си търсач на силни усещания и ти се рискува, единствените ти шансове са с нещо от рода на GT 610, 620, 630 или 720. Имай предвид обаче, че те в общи линии няма да са много по-добри от вградената в процесора. Дори 610 и 620 ще са по-лоши.

Link to comment
Сподели другаде

 

 


С този абсолютно трагичен захранващ блок не бих препоръчал каквато и да било отделна видео карта. Бога ми, аз дори не бих препоръчал да го използваш с каквито и да било съвременни компоненти.

Захранването наистина е много зле.

 

 

 


А процесора които възнамерявам да сложа ще има ли проблем заради захранването ?

Определено ще има проблем. Първо си смени захранването с поне 500 или 600W и по-възможност нещо по-марково.

Link to comment
Сподели другаде

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Гост
Отговори на тази тема

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   Не можете да качите директно снимка. Качете или добавете изображението от линк (URL)

Loading...
×
×
  • Създай ново...