Jump to content

Проблем със стартирането на лаптоп


Препоръчан пост

Вече два дни не мога да пусна лаптопа си нормално. Тоест когато се стартира windows ме пита дали искам да го стартирам нормално. След като да starting windows normally започва да зарежда... около 30 мин. След това се най-после се стартира и когато ми зареди иконите на desktop-а забива. Пробвах няколко пъти, но резултата беше един и същ. Пробвах да го пусна Safe mode with networking - там тръгва, но пък поради някаква причина нямам звук. Когато цъкна върху audio service ми изписва това: one or more audio service isn't running. Какво да правя?

Link to comment
Сподели другаде

Стартирай Windows в Safe Mode with Networking.

Изтегли и стартирай AutoRuns 13.2.

  • Options=> сложи отметки на:
  • Hide Empty Locations
  • Hide Microsoft Entries
  • Натисни File=>Save As=> запази файла. Качи го на някой хост и дай линк за изтеглянето му.
Link to comment
Сподели другаде

През Safe Mode деинсталирай всички антивирусни, които имаш от контролния панел, сканирай първо за вируси с тези програми - Adwcleaner, Malwarebytes, Hitman Pro. Когато почистиш рестартирай отново. Ако проблема продължава пусни тази програма Tweaking.com - Windows Repair и направи поправката на системата. Инсталирай антивирусна накрая в нормален режим ако всичко е наред.

Link to comment
Сподели другаде

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Гост
Отговори на тази тема

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   Не можете да качите директно снимка. Качете или добавете изображението от линк (URL)

Loading...
×
×
  • Създай ново...