Jump to content

промяна на IP адрес


Препоръчан пост

Здравей, благодаря за отговора.

 

За съжаление като стартирам програмата и избера new identity - изписва ми, че съм конекнат към OR мрежата, но нищоне се случва. Дори и след като рестартирам интернет връзката и проверя IP адреса - всичко си е същото. Варна и булсатком. Това го правя с лаптопа, който е вързан към рутер безжично.

 

Когато избера от опциите на intercept - quick start и си избера браузера с които работя - опера. прихваща трафика на опера но няма връзка с интернет. Това се получава кога съм се свързал към OR- мрежа. 

Link to comment
Сподели другаде

Преди да пристъпите към някакви опити с подобни програми ще си послужа с един цитат на потребител, така че много внимавайте какво използвате. Между другото, именно заради въпрос относно DNS течове получих бан от един знаменит кракер, който вероятно се подразни на някои факти от dnsleak , изглежда не се справяше добре със занаята, защото се запъна и над задачата по пускане на utorrent.
 
"Hulu ми докладва за платената SafeIP обичайното съобщение, че не съм на територията на щатите, а му зададох американско IP.
За Advanced Onion Router (Advanced TOR) ми докладва, че използвам анонимно прокси и затова няма да ме обслужат.
За CyberGhost VPN забележки никакви и ме свърза като афро-американец!"

 

CyberGhost не работи с динамично IP. Няма да ви прикрие и с utorrent - единствената програма, която го прави е VPNium.

Програмата Hide All IP, която беше прехвалена от кракера, ще ви доведе до бан в PayPal. Същата има теч, а по думите на кракера била нямала. Същата трябваше да работи с utorrent като го добавиш към програмата и стартираш от нея, но това не се случва. Работи с които програми й се отдадат. Добре че авторите си признават с твърдението, че не е проектирана за работа с торент.

Link to comment
Сподели другаде

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Гост
Отговори на тази тема

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   Не можете да качите директно снимка. Качете или добавете изображението от линк (URL)

Loading...
×
×
  • Създай ново...