Jump to content

Грешка в Performance Monitor Control


Гост Zig Zag

Препоръчан пост

Здравейте приятели.

Много съм озадачен защо като вляза в "Управление" на компютър и кликна на Performance секцията, получавам грешка както е дадено на снимката? От какво може да се дължи? В гугъл единствено виждам съвета за поправка. Който съвет интересно при мен не сработва и връща грешка "error code is 2" и това ме въртя няколко дни в напълно излишно лутане, защото се оказа, че работата сработва при повторно изпълнение на командата, както се вижда в CMD. Понеже ползвам Deep Freeze опитите показват, че винаги става от втория път, а не от първия. Много странно поведение на CMD и още се чудя от какво идва тази грешка на Performance монитора? Трябва ли да погледна нещо от Event Viewer дали няма някакъв "сакатлък", заради който се дължи тази грешка?

 

http://i62.tinypic.com/2nril1e.png

 

http://i57.tinypic.com/2r7bxip.png

Link to comment
Сподели другаде

lodctr /q

Ако пише (Disabled) до provider, можеш да го разрешиш с......

 

Проверих и по всички точки ми пише "Enabled". Аз поправката я правя, но винаги става от втори път. Въпроса е защо съм стигнал до поправка и съм озадачен защо се поправя винаги от втория път с една и съща команда?

Link to comment
Сподели другаде

  • 2 weeks later...

Започна да ми крашва безпричинно емблемата на Микрософт, неговото феноменално олицетворение - браузъра Internet Explorer. Прави го всеки път като заредя някаква малка част от фейсбук стената, обичайно и при опит да отворя линк на потребителски профил. Търкане на временни файлове от кеша не ми помага.

 

Преди това няколко месеца ми зарежда зелен екран на флаш плеъра, обикновено в началото работи, но след известно сърфиране се бъгва и не иска да покаже картина докато се възпроизвежда видеото. Оправя се след излизане, прекъсване на приложенията (рестарт). Но след минута - 5, пак започва зелен екран при възпроизвеждане на вградено видео в уебсайт. Трудно ми е да обясня кога точно решава да се появи, но усещането ми е, че се случва при скролиране или преместване на слайдера на плеъра. И при вас ли е така?

Link to comment
Сподели другаде

Използвам Windows 8, който е с вграден флаш без възможност за деинсталиране. Мога и да го скопя след рестарта до толкова, че да реши че нямам плеър и да иска да ми инсталира без да ми връща грешка, но не ми се занимава с експерименти. До сега съм успявал да го даунгрейдна, фасулска работа. За хардуерното ускорение вече бях научил с упорито бродене в нета и решението е през опциите на Internet Explorer. При мен тази иконка от флаш настройките, където се задава и премахва хардуерно ускорение я няма. Вместо това имам забрана или разрешаване достъпа до камера и микрофон. Което май трябва да е пак това същото решение, но описано по друг начин. Благодаря ExaFlop.

Link to comment
Сподели другаде

Четиво

fix-ie-utility

А като щракнеш на флаш с десен бутон и избереш Settings няма ли го там полето за маркиране на ускорението?

http://www.eightforums.com/browsers-mail/24057-flash-player-enable-hardware-acceleration-missing.html

Link to comment
Сподели другаде

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Гост
Отговори на тази тема

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   Не можете да качите директно снимка. Качете или добавете изображението от линк (URL)

Loading...
×
×
  • Създай ново...