Jump to content

Проблем с Видеокартата


Препоръчан пост

Имам проблем с външната си видеокарта тя е Nvidia Gefouce GT620M , след като си пусна PES2015 не ми я отчита , и трябва да играя играта с Вътрешната видео карта която е прекалено слаба и ми забива ... post-25377-0-05948600-1422793903_thumb.png

Link to comment
Сподели другаде

Драйверите за двете видео карти (и особено тази на NVIDIA) актуални ли са? Опитвал ли си да смениш профила на захранване от балансиран на висока производителност?
Link to comment
Сподели другаде

Преди да го занеса на ремонт нямах проблем с никакви игри , сега и фифа 14 почва да ми насича както и ПЕС , поправяха ми дънната платка от както си го взех е така аз играя само две игри фифа и пес , и сега и двете не ми вървят като хората 

Link to comment
Сподели другаде

Преди да го занеса на ремонт нямах проблем с никакви игри , сега и фифа 14 почва да ми насича както и ПЕС , поправяха ми дънната платка от както си го взех е така аз играя само две игри фифа и пес , и сега и двете не ми вървят като хората 

 

Щом от ремонта е така - значи е в гаранция. Иди пак в сервиза и им кажи да оправят проблема. Моя проблем с игрите пък е точно обратно наопаки, много ми бързат неубоздано и не мога да им отреагирам, направо полудявам, чудя се как да ги товаря. Затова оказвам в настройките им от 16 да бичат на 32 бита и скоростта леко пада както трябва да си е по оригинал. :) Night Raven се сеща за кое говоря. Линка не е работел приятелю. Сега бачка. В настройките на играта има опция за колко бита ти трябва.

Link to comment
Сподели другаде

Опитай тогава да добавиш и файла settings.exe (намира се в папката на играта) към приложенията, които изрично се стартират под допълнителната видео карта. След това го стартирай отново и иди на подпрозорец Specifications. Там трябва да се засече картата на NVIDIA. Направи си настройките и потвърди с OK. Тествай дали ще работи играта.

Link to comment
Сподели другаде

Ползвам Razer Cortrex Booster  , да не е нещо от него..

Не би трябвало, но е напълно възможно. Деинсталирай я. Не само за тест, а по принцип, защото е боклук така или иначе. Ако не помогне, провери дали в BIOS имаш опция за задаване на видео памет. Ако има, опитай да я повишиш на 512MB.
Link to comment
Сподели другаде

Махнах я , никаква промяна... Влязох отово в Биоса  нямам такава опция  , също така видях , че мога да си сменям видеото  , но има само Swichable и Integrated  и няма как да задам Nvidiа..... 

Link to comment
Сподели другаде

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Гост
Отговори на тази тема

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   Не можете да качите директно снимка. Качете или добавете изображението от линк (URL)

Loading...
×
×
  • Създай ново...