Jump to content

Проблем с Wifi Windows 7


Препоръчан пост

Здравейте!Искам да ви попитам как да си оправя интернет връзката.Когато натисна за Wi-Fi и не ми излизат мрежите а до 1 час ми излизаха.Пробвах с комбинация от копчетата но пак нищо.Също рестартирах рутера но пак нищо не стана.Съжелявам ако има такава тема!  

 

post-40182-0-50950700-1421706898_thumb.png

Link to comment
Сподели другаде

Ако лаптопът има хардуерен ключ някъде отстрани за включване и изключване на безжичната карта, се увери, че е включена. Отново провери дали натискаш правилната комбинация с клавиша Fn. Опитай да забраниш и след това разрешиш безжичната мрежова карта в диспечера на устройства.

 

Може да е от помощ, ако все пак споменеш точния модел на лаптопа.

Link to comment
Сподели другаде

Направих това което ми каза,но няма.Сега проверих направих от телефона си Hotspot  и ми излезе,но модема не. Интернета ми е на Виваком, модема е Huawei.Интересното е че на всички други устройства излиза,но на лаптопа не.А хотспот-а от телефона излиза.

Link to comment
Сподели другаде

Лаптоп-а е k55vd , значи в стаята където е модем-а има WIFI хваща го и няма проблеми отивам в съседната стая и няма.. деинсталирах контролера после го инсталирах на ново но "фъйда" не го лови в  другата стая... на на друг лаптоп като K50LE няма проблем ... 

Link to comment
Сподели другаде

Ами преди година е отварян смисъл беше ми се счупила пантата за дисплея и го занесох да ми я сменят.

 

П.П : Не искам да го отварям че все още е в гаранция :( възможно ли е да е хардуерно? 

 

 

Link to comment
Сподели другаде

Да, възможно е проблемът да е хардуерен. Точно това имах предвид, когато казах, че е възможно анетната да не е свързана към безжичната мрежова карта. Ако лаптопът улавя трудно всички мрежи и особено, ако проблемът се е появил след въпросния ремонт, е напълно възможно да е това, което споменах.

Можеш да пробваш и да актуализираш драйвера, но надали ще е от това. Ако искаш да го направиш, но не можеш да намериш последния драйвер, кажи точно каква е безжичната карта.

Link to comment
Сподели другаде

Проблема не се появи веднага а преди няколко дена това са сигурно 5/6 месеца след ремонта.Като се прибера ще видя каква беше точно и ще си редактирам  поста.

Link to comment
Сподели другаде

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Гост
Отговори на тази тема

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   Не можете да качите директно снимка. Качете или добавете изображението от линк (URL)

Loading...
×
×
  • Създай ново...