Jump to content

Помощ за нова видеокарта


Препоръчан пост

Здравейте приятели!Ще ви бъда благодарен да ми помогнете при избора на нова видео карта за следната конфигурация:


    Дъно :Gigabyte GA-770TA-UD3


    Процесор:TripleCore AMD Athlon II X3 435, 2900 MHz (14.5 x 200)


    RAM памет A-Data DDR3 (2x2GB)


    Захранване:Seasonic 430W 80% Plus Bronze 


    Хард диск:Model ID Hitachi HDS721032CLA362


 


 Спрял съм се за момента на: http://most.bg/power-c-axr7-250x-2gbd5-he.html,но не знам дали ще върви нормално и добра ли е.Бюджетът ми е  около 200 лв.Предварително благодаря на всички отзовали се!Старата видеокарта беше ATI HD3650.


Link to comment
Сподели другаде

А какво мислите за HD 7870 ще върви ли добре на тази конфигурация ?

Зависи какво разбирате под "върви"? Дали изобщо ще тръгне на конфигурацията или дали ще се държи добре при геймплей?

Link to comment
Сподели другаде

HD7870 има доста висока консумация на ток. ~150W. Желателно е да имате минимум 500W захранване. Ако трябва да сравним R7 с HD7870. Определено втората е по-добра.

Link to comment
Сподели другаде

Благодаря още веднъж на  за отделеното време.Взех си HD 7870, сложих я всичко е точно, направих и тест с Heaven Benchmarking 4.0 и резултатът беше такъв file:///D:/Unigine_Heaven_Benchmark_4.0_20150120_1606.html всичко на ултра на макс.Температурата която вдигна беше 50 градуса,но не мръдна повече.  :)

Link to comment
Сподели другаде

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Гост
Отговори на тази тема

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   Не можете да качите директно снимка. Качете или добавете изображението от линк (URL)

Loading...
×
×
  • Създай ново...