Jump to content

Препоръчан пост

Здравейте,започвам да инсталирам програмата,стига до половината и спира. Пробвал съм да инсталирам други програми,нямам проблем.Някаква идея,моля?

Link to comment
Сподели другаде

Здравей Night_Raven,проблема ми е следния - имам лиценз за програмата.Програмата работеше чудесно /около месец/ и нещо престана.Реших да я преинсталирам,но започва да се инсталира и след малко спира.Тя,като чели се инсталира,но не.Писах в Амстердам,отговориха ми няколко пъти,дадоха ми друг фаил,но не се получава.А като допълнение мога да кажа,че след спиране на тази програма,аз съм инсталирал други,два пъти сменях антивирусната. С Windows7 съм,лаптоп Тошиба,работи чудесно,проверявах с много програми за вируси и разни други вредители.Чист е! Може би ще може да ми подскажете нещо? С уважение!

post-9973-0-00350500-1421351600_thumb.jpg

post-9973-0-64548300-1421351614_thumb.jpg

Link to comment
Сподели другаде

Въобще не може да стигне до сканиране.На снимката е показано 3 секунди,след като се опитва да започне да сканира. Снимката от предни.я пост 


Ето в горния десен ъгъл се вижда 1 секунда и спира!

post-9973-0-80959200-1421422145_thumb.png

Link to comment
Сподели другаде

И под Save Mode ефекта е същия

 


Искам да добавя още нещо,което може би ще те улесни.  Имам стар лаптоп,Тошиба,който все още работи но е само 40Гб. и вече не го ползвам. Та на него пробвах,програмата /ХитманПро/ си се инсталира и заработи. Не зная,дали не съм изчистил нещо,свързано с програмата.

Link to comment
Сподели другаде

Здравей,не зная за какво става въпрос,но мога да го проверя,ако ми напищеш как.


Правих вчера почистване на диска и дефрегментация.Ако това е проверката,за която говориш.

Link to comment
Сподели другаде

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Гост
Отговори на тази тема

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   Не можете да качите директно снимка. Качете или добавете изображението от линк (URL)

Loading...
×
×
  • Създай ново...