Jump to content

Бедния Ом...Ако знаеше,че законите му вече не са валидни!


Препоръчан пост

Случайно попаднах на това за четене,и просто ми се прииска да го споделя! Вярно ,че е малко старо с една година,но все пак! Бедният Георг Ом,добре,че не е жив за да разбере,че законите му нищо не струват вече! Не ми се влиза в технически анализ на всички щуротии писани в този материал,и с поредните КОШАРЕВСКИ свидетели,сред които и някой инжинери,вероятно получили дипломите си,явявайки се на изпит с печено прасе и дамаджана с

вино! Отново поредния опит на някой,да припечели малко пари на гърба на обикновенните хора,за които цената на електроенергията е наистина "бич божи".Вярва ли някой на това? На тези "технически" обяснения (не обръщайте внимание ако ви излезе съобщение,че страницата е блокирана,поради опасно съдържание) особено за реактивната енергия в домът ви,и според статиите трябва да си купите това чудо на техниката или да си сложите кондензаторни батерии вкъщи за компенсиране на "високия" косинус който имате!Пък и смущенията....абе...Че съдържанието е вредно-вредно е,и опасно!Главно с това,че можете да олекнете с 60-70 лева! Ако някой не ме разбира за какво говоря(както и всички останали обикновени хора,чели тези материали)не ми обръщайте особено внимание,просто си говоря за разни работи,създадени по законите на бедния ОМ,преди доста години.Ами...нямал си работа-писал си закони,ето,че вече и те не се спазват(като всички останали) важното е да си купите това "чудо" на техниката,и проблемите ви свършват! С цената на тока де! Да не си въобразите прекалено!?

Та така.Питам запознатите с материята-вярвате ли на това? И как да се отървам от подобни "технически" изобретения?

 

Извинете ако съм ви отекчила с тъпите си въпроси!

Link to comment
Сподели другаде

Та така.Питам запознатите с материята-вярвате ли на това? И как да се отървам от подобни "технически" изобретения?

Естествено, че не вярвам. Да се отърваш? Изобщо не ги купувай, така няма да има нужда от отърване.
Link to comment
Сподели другаде

 Изобщо не ги купувай, така няма да има нужда от отърване.

Хехе.Е то оставаше и да го купя! :) Лошото е,че сигурно има хора дето го купуват с надежда да плащат по малко...

Link to comment
Сподели другаде

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Гост
Отговори на тази тема

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   Не можете да качите директно снимка. Качете или добавете изображението от линк (URL)

Loading...
×
×
  • Създай ново...