Jump to content

Проблем при гледане на филми (насичане)


Препоръчан пост

Здравейте, имам проблем с гледане на филми, дори и филми с ниско качество. Пробвах почти всички видове плеaри, но няма резултат. Проблема по конкретно е следния, докато гледам филм например след 10 мин. ми забива,  връща се няколко секунди назад, размазва картината и тръгва отново. Това нещо се повтаря по различно време през целия филм поне 3 или 4 ри пъти. Случва ми се и на филми с ниско качество които са по 700 mb и на големи филми, сериали, на абсолютно всичко. Компютърът ми е лаптоп HP Compaq Presario CQ61. Процесор- Intel duo core T6600 2.20 GHz, RAM 4 GB, видео карта- NVIDIA GForce G103M, операционна система Windows 7 ultimate. Компютъра е преинсталиран преди 1 седмица, а проблема се появи преди време когато си качих windows 8 и от тогава все е така. Благодаря предварително за помощта.

Link to comment
Сподели другаде

Изтегли Autoruns и:

1) стартирай програмата;

2) изчакай да сканира всички местоположения за стартиращи обекти;

3) избери Options -> Filter Options... -> постави отметки на Hide Microsoft entries -> OK;

4) меню File -> Refresh;

5) меню File -> Save... (от падащото меню остави избран .arn за файлов формат).

6) архивирай създадения файл с удобен за теб архиватор и прикачи архива към коментара си.

 

Описание как се прикачат файлове (ако не знаеш):

- при публикуване на коментар кликни бутон Повече опции;

- долу в секция "Прикрепяне на файлове" посочи файла и кликни бутон Прикачи този файл;

- накрая кликни Добавяне в мнението.

Link to comment
Сподели другаде

Пусни някакъв филм, направи снимка на прозореца HWMonitor и я публикувай. Винаги на едни и същи позиции в даден филм ли се появява проблемът или е произволно? Кажи и кои плеъри си опитвал.

Link to comment
Сподели другаде

Проблема се появява на различни места не е на определена сцена сега например на 4 мин. от филма го направи. Използвал съм KMPlayer, VLC Media Palyer, Media player clasic, GOM player, Potplayer и сега само за тези се сещам. post-40066-0-45727800-1419251193_thumb.png

Link to comment
Сподели другаде

Щом се случва на всички видео файлове и с толкова плеъри, значи проблемът трябва да е по-глобален. Ще препоръчам да се актуализират драйверите, особено на видео и звуковата карта. Друго, което може да се пробва, е да се деинсталират DAEMON Tools и Garena, да се рестартира и да се тества дали ще има проблеми. Ако деинсталацията на DAEMON Tools случайно помогне, просто след това инсталирай актуална версия, защото твоята е стара. Можеш и да опиташ временно да спреш защитните щитове на avast!, за да видиш дали ще има промяна.

Link to comment
Сподели другаде

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Гост
Отговори на тази тема

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   Не можете да качите директно снимка. Качете или добавете изображението от линк (URL)

Loading...
×
×
  • Създай ново...