Jump to content

Помощ в избора на услуга за SMS разплащане


Препоръчан пост

Добър ден. 

 

Искам някой по запознат да изкаже мнение за smspay, mobio и др. Кои са по-добри и от кои удържат по-малко пари от sms-ите. 
 

 

Благодаря.

Link to comment
Сподели другаде

Здравей,

за удържане на пари не знам, не ми се е налагало да използвам техни услуги.

 

В работа ми използваме smspay за нашите услуги. Наши клиенти съм забелязал да имат повече затруднеие с Mobio сравнение със smspay, независимо че извадката ми е случаи, които се броят на една ръка.

Link to comment
Сподели другаде

Изчетох доста теми. Всички са ориентирани към mobio, обаче ми извадиха нервите и техния "support" писах им преди доста време..... отговор никакъв. Колкото до smspay доста се оплакват от нея, особено ако влизат малко sms-и.

 

Удържането става от самата услуга и от мобилните оператори. Доколкото разбрах mobio дават 50% от цената на sms-а. Очаквам още мнения.

 

П.С. От mobio не могат да ми активират услугите заради сайта.

П.С.2 От smszone сайта не бил отговарял на изискването за достигане на 300sms-a.

Link to comment
Сподели другаде

PAYLOADZ.COM

Beginning Info

Магазинът в PayLoadz

Сравнение между безплатен и платен план

 

Забележка - при безплатния вариант ще се вижда персоналното ти име при продажбата. Докато при платения можеш да зададеш някакво продуктово име на продавач. Неудобството идва от PayPal особеностите, които PayLoadz ги заобикалят. При платения можеш да въведеш текст с регистрационни номера, които да се раздават по ред при всяка нова покупка Serial and Registration Key Delivery, лично не виждам смисъл от това изпълнение.

 

На далавера си, ако се вържат само два или три шарана. На никой нищо не дължиш, освен ако спечелиш да дадеш и на ближния комисионна. :) При всички обстоятелства си на печалба.

Link to comment
Сподели другаде

Аз търся из всички Български. Не ми вършат работа чуждите по доста причини, а и с този моя сайт нищо няма да стане. Просто съм си втълпил, че ще стане нещо на безплатен хостинг и домейн, все пак съм и Габровец, мъча се да мина максимално тънко :D.

Link to comment
Сподели другаде

Ако не е тайна в каква област се изисква покупка? За да преценя за себе си как бих постъпил. Не че имам избор, но знае ли човек на къде ще духне вятъра?

Link to comment
Сподели другаде

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Гост
Отговори на тази тема

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   Не можете да качите директно снимка. Качете или добавете изображението от линк (URL)

Loading...
×
×
  • Създай ново...