Jump to content

Препоръчан пост

Инсталирал съм всички нужни драйвери, според компютъра има звук и музиката тръгва, но нищо не се чува. Пробвах и от предния панел, но пак нищо. Дънната платка е: Asrock g41m-s3, а вградената звукова карта е: Realtek ALC662. Компютъра до последно е изкарвал звук, но някакво момче инсталирало игри и от тогава се появил проблема. Опитах с 3 вида тонколони. Някакви идеи?
Link to comment
Сподели другаде

Пак е така. Инсталират се и няма звук. Оставих го с версията от официалния сайт и мисля да го връщам на човека да го занесе на сервиз да го погледнат.

Link to comment
Сподели другаде

  • 2 months later...

И аз имам същият проблем преинсталирах си компа с Win 7 и 8 и XP но никаде не тръгва звук смених и вече 2 звукови карти взети НОВИ пак никакъв резултат .Взех едан работеща звукова карта от комшията направо от компа му я свалих затова казвам работеща но нямам никакви положителни резултати.Писах преди време тук по подобен проблем като си мислех че е нещо свързано с драйверите но се оказа че проблема е някъде другаде.Искам да попитам сега дали има някой да ми помогне с проблема и дали е възможно да се е подул някой кондензатор и да е скапало слотопвете понеже пробвах и на дватра слота.

Link to comment
Сподели другаде

Да сигурен съм защото преди да спре да работи звуковата карта си слушах музика и една сутрин като станах вече не издаваше никакъв звук.Тогава реших че е липса на драйвери и започнах по нормалния ред

-първо рестнах драйвера на картата -не стана

-вторият пър реших че е от Win-са преинсталирах ги -пак не стана

и така преинсталирах компа 2 или 3 пъти по неже си мислях че бъркам аз някъде

-след това започнах да си мисля че трабва да си взема друга карта и взех една,после втора и пак нищо

-накрая реших да взена картата на комшията която си работи от компа му и като я сложих пак нищо

затова си мисля дали е възможно да е накой кондензатое изгорял и да ми е скапал слотовете за картата

 

п.п.

Аз ви казах че за този проблем писах преди време когато си мислех че е драйвера проблемен и преди да взема решение да преинсталирам компа първо сложих няколко драйвера който ми предложиха тук и правих някакви настроики който ми посочиха тук но уви няма резултати

 

И сега незнам какво мога да направя дали да се впускам да го правя като се насочвам към проблем във слотовете или проблема може да е някоя настройка

 

 

 

 

 

а и  да вметна още че сега така или иначе си ползвам и слушалките и колонките на лаптопа

Link to comment
Сподели другаде

Каква точно е дънната платка? След като се опасяваш, че може да е заради проблемен кондензатор, оглеждал ли си я за подути/разтекли такива? Сигурен ли си, че си инсталирал коректните драйвери за всички звукови карти, които си тествал?
Link to comment
Сподели другаде

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Гост
Отговори на тази тема

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   Не можете да качите директно снимка. Качете или добавете изображението от линк (URL)

Loading...
×
×
  • Създай ново...