Jump to content

Препоръчан пост

Здравейте,днес след като включих комптютърат и започнах да работя , се сблъсках с дразнещ проблем.Докато примерно сърфирам в интернет , всеедно нещо рефреш-ва.Супер дразнещо е.Също така забелязах , че излиза иконка в лентата ми от долу,ще дам картинка,за да видите.Това го прави на 2-3 мин.Съжалявам за калпавото обяснение и се извинявам ,ако съм сбъркал раздела.

post-29337-0-87165700-1404147598_thumb.jpg

Link to comment
Сподели другаде

Изтегли Autoruns и:
1) стартирай програмата.
2) избери Options -> Filter Options... -> постави отметки на Hide Microsoft entries и Verify code signatures -> OK
3) меню File -> Refresh
4) меню File -> Save... 
5) архивирай създадения файл и го прикачи тук или в хост по избор.
 

Link to comment
Сподели другаде

Изтеглете и стартирайте FRST:
1) kликнете Yes, за да се съгласите с лицензионното споразумение.
2) кликнете бутон Scan и изчакайте да се извърши сканирането.
3) потвърдете с OK на създаването на двата лога: FRST.txt и Addition.txt, които ще се намират също на работния плот.

4) прикачете 2-та лога тук или в хост.

Link to comment
Сподели другаде

Пробвай да изключиш на този USB 3G Modem. Друго, което се сещам е да намериш и изключиш този сървис: Interactive Services Detection Start=>services.msc, намираш го и десен бутон=>start up type=>задаваш Disable. Може също да се поразровиш в настройките на Task Bar-а и да забраниш появата на иконата.

Link to comment
Сподели другаде

Аз имам проблем с Microsoft teredo tunneling adapter driver. Дава ми код на грешка 10. Как да отстраня проблема този драйвър?


Имам проблем Microsoft teredo tunneling adapter driver, дава ми код на грешката 10. Какво да направя за да отстраня проблема?

 

Link to comment
Сподели другаде

Между другото се оправих.Махнах флашката,въпросния "Vivacom" и не ми е правило проблем , но следващият път , като се наложи да я сложа и направи пак някакъв такъв проблем пак ще пиша.Благодаря все пак!

Link to comment
Сподели другаде

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Гост
Отговори на тази тема

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   Не можете да качите директно снимка. Качете или добавете изображението от линк (URL)

Loading...
×
×
  • Създай ново...