Jump to content

Търся платен учител по iOS


Препоръчан пост

  • 1 month later...

Аз не се вписвам в това което ви трябва. Но ще ви помогне ако опишете малко по специално, какво искате да научите. До колкото знам iOS най-вече се програмира на C/C++ . Или вие вече разбирате от програмиране и ви трябва човек който да ви въведе специално във iOS програмирането. Предполагам също че това е и само възможно за хора от същия град като вас. Ако се обучите първо на езиците на който искате да програмирате за iOS после ще ви е доста лесно да навлезете и сам в специфично програмиране, само за iOS.

Link to comment
Сподели другаде

  • 1 month later...
iOS се програмира на Objective-C (надграждане на езика C ). Това, което ме вълнува най-вече е реализацията на ралзични видове прости и средни приложения, с човек, който да ме насочва и да ми помога да надграждам. Има много литератури в нет пространството, но с човек ще ми бъде по разбираемо така да кажа. Интересуват ме различните SDK-та ( iOS от 4-ката до последната, т.е. 7-цата), изграждане на приложение, сблъскване с различни видове проблеми, които ще ми помогнат да израстна.

Човек се учи и разбира нещата, по време на писане.Колкото до града става въпрос за София

Link to comment
Сподели другаде

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Гост
Отговори на тази тема

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   Не можете да качите директно снимка. Качете или добавете изображението от линк (URL)

Loading...
×
×
  • Създай ново...