Jump to content

проблем с ъпдейтнати драйвери


Препоръчан пост

c XP съм не мога да дам снимка.. иначе да това ми го изкарва обаче няма нетуорк адаптери в менюто... на какво може да се дължи това?

 

под monitors имам "други устройства" с под меню other PCI bridge device i na details ima PCI\VEN_10De... и така нататък доста дълго име

Link to comment
Сподели другаде

Много удължихме темата а все още сме до никъде. Защо не можеш да дадеш никаква снимка. Ако имаш проблем със направата на шот, ето полезна тема: http://forums.softvisia.com/index.php/topic/16-%D0%BA%D0%B0%D0%BA-%D0%B4%D0%B0-%D0%BD%D0%B0%D0%BF%D1%80%D0%B0%D0%B2%D0%B8%D1%82%D0%B5-screenshot-%D1%88%D0%BE%D1%82-%D0%B8-%D0%BA%D1%8A%D0%B4%D0%B5-%D0%BC%D0%BE%D0%B6%D0%B5%D1%82%D0%B5-%D0%B4%D0%B0-%D0%B3%D0%BE-%D0%BA%D0%B0%D1%87%D0%B8%D1%82%D0%B5/ .

Искам да ти предложа друго. Значи тук във сайта има една много хубава програма. Казва се Aida64. Платена е но има 30 дневен пробен период.Във твоя случай ще ти помогне. Изтегли я и си я инсталирай. След като приключиш можеш да я деинсталираш. След като си я инсталирал я отваряш и намираш във дясната половина компютар и кликаш върху него. След това клик върху обща информация. Като зареди страницата скролирай надолу докато видиш да пише мрежова карта. Срещу нея трябва да има син надпис. Кликни върху него и избери изтегляне на драйвери. Ще те отведе до сайта на производителя на твоята мрежова карта и ще ти предложи най новите драйвери .Просто си ги изтегли и си ги инсталирай. Успех.

Link to comment
Сподели другаде

ами снимката дори и да я направя няма как да я прехвърля от компютара на лаптопа за да я кача тук... иначе ще пробвам с Айда да видим какво ще скалъпя.. ааааа всъщност аз като не мога да се свържа с интернет как ще ме прехвърли в сайта от който трябва да изтегля драйвърите...
Link to comment
Сподели другаде

така с айда съм вече влизам вътре компютър->обща инфо> мрежа> мрежова карта обаче е черен надписа... и не може да се цъкне на него пише точно WAN(PPP/SLIP)Interface (10.1[trial version])

 

ами аз бях збаравил че имам мобилен интернет който свързах към компютара и сега за момента имам интернет и с айда мога да работя но...

Link to comment
Сподели другаде

А жълти въпросителни имаш ли във Devise Menager-a. Щото ако се окаже че нямаш, просто започвам да си мисля че мрежовата ти карта е изгоряла. Това е само предположение.
Link to comment
Сподели другаде

ами нямам въпросителни... ами преди пак се беше получило така... носих го да го преинсталират и се оправи... обаче не ми се дават пак 30 лева за глупости... ;д

мъча се да кача снимка обаче нещо не става...

Link to comment
Сподели другаде

Не разбрах къде е снимката? Тук намерих накакви драйвери за твоя модел, виж ги дали ще ти свършат работа.

 

http://dox.bg/files/dw?a=5ea4bec8ee

 

http://dox.bg/files/dw?a=f7e8788f4c

Link to comment
Сподели другаде

ей сега ще ги изпробвам

 

инсталирах ги рестартирах компютъра и нищо... пак не ми показва доло компютарчетата

 

ако инсталирам мрежа не би ли се получило нещо ....

 

като инсталирам мобилния интернет той тръгва

Link to comment
Сподели другаде

като инсталирам мобилния интернет той тръгва

 

Да де ама той не минава през мрежовата ти карта. Връзката я правиш през USB порта нали.

 

 

 

ами нямам въпросителни... ами преди пак се беше получило така...

 

Щом няма въпросителна за мен означава че мрежовата ти карта е заминала. Само да споделя че една допълнителна карта струва около 12 лева.Възможно е предният път да са ти я сменили. Аз предлагам да изчакаме да се включи някой по компетентен. Все пак повече глави мислят по добре.

Link to comment
Сподели другаде

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Гост
Отговори на тази тема

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   Не можете да качите директно снимка. Качете или добавете изображението от линк (URL)

Loading...
×
×
  • Създай ново...