Jump to content

Препоръчан пост

Живея в чужбина(Русия.),вибокса ми се отваря, но клиповете(ако вобще заредят)го правят по час-два.

Един клип 1 минута ми го зарежда час и половина. Наверно вибокса не навижда чужди айпи-та.

Може ли някой друг съвет какво да правя и как да го"залъжа"или вобще как да направя така, че да ми зарежда по бързо?

Link to comment
Сподели другаде

Изобщо не е до слаб нет .И аз се намирам в чужбина ,пробвал съм и с прокси ,няма оправия .Опитвал съм и със всички браузери ,зарежда много бавно .Пробвал съм какви ли не настройки ,на прокси, на браузери ,пускал съм и теми по форуми ,но за сега решение не се е намерило .
Link to comment
Сподели другаде

Да, за жалост кретенизимът на шефовете на Vbox7 не знае граници. Достъпът до сайта извън България е изключително бавен. Сайтът е практически неизползваем. Единственият вариант, за който се сещам, е използване на български прокси сървър. Не гарантирам, че ще се получи, но ми се струва единственото възможно решение.
Link to comment
Сподели другаде

А как да си променя прокси сървъра?

Или ако някой знае сайт като вибокс да каже.

Аз сега от там гледам сериала''брак с чужденец''.

В ютуба го няма(има го, ама е само на турски).

Ако някой знае сайт за гледане на сериали моля да каже.

Link to comment
Сподели другаде

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Гост
Отговори на тази тема

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   Не можете да качите директно снимка. Качете или добавете изображението от линк (URL)

Loading...
×
×
  • Създай ново...