Прехвърляне към съдържание

uGet - безплатна програма за теглене на клипове от youtube, vbox7 и др.

download vbox7 youtube metacafe vimeo mp3 mp4 сваляне теглене конвертиране

• Моля, влезте, за да отговорите
18 отговора по тази тема

#1 Гост_Iskren Ivanov_*

Гост_Iskren Ivanov_*
  • Guests

Публикувано: 24 January 2012 - 00:11

Публикувано изображение uGet е безплатна програмка за сваляне и конвертиране на клипове от youtube, vbox7 и много други.

Име: uGet
Версия: 1.0.0 beta
Официален сайт: http://www.uget.in
Системни изисквания: Windows XP, Vista, 7
Размер: 8,7 Mb
Лиценз: безплатна (freeware)
Преведена на: Публикувано изображение български, Публикувано изображение английски
Клип как се използва: http://www.youtube.c...d&v=l1fK80AkJvg

Възможности
  • Конвертира свалените клипове по Ваше желание в MP3, AVI, MPG, WMV, WAV или3GP.
  • Лесно и удобно използване - само копирате адреса на страницата и програмата върши останалото.
  • Може да тегли много файлове наведнъж.
  • Скорост - програмата е създадена да тегли и конвертира клипове възможно най-бързо.
  • Възможност да давате заявка за добавяне нови сайтове по ваше желание
С uGet можете да сваляте от следните сайтове:

Английски: youtube.com, metacafe.com, dailymotion.com, myspace.com, break.com, soundcloud.com, veoh.com

Български: vbox7.com, clip4e.com, video.data.bg, mnogozle.com, hdbox.bg, btv.bg, video.dir.bg, play.novatv.bg, gospodari.com, dnes.bg, sportal.bg

Линк за сваляне на uGet:

http://www.uget.in

Как се използва програмата

Програмата се използва много лесно. Харесвате си клипче от някой сайт за видео споделяне (например vbox7 или youtube), копирате му адреса, задавате, в коя папка искате да го запазите, избирате качество и формат за конвертиране. Специално за конвертиране на клиповете в mp3 качествата, между които може да избирате са: високо 320kbps; средно 192 или ниско 128 kbps. Лично аз смятам, че средно качество ви е напълно достатъчно (води се CD качество). Няма смисъл от повече, човешкото ухо няма да долови разликата и ще си спестите място на харддиска. Може да видите как се ползва в това видео:

http://www.youtube.c...d&v=l1fK80AkJvg

Предимства спрямо други подобни програми:

- може да сваляте много клипове наведнъж, вкарвате ги в програмата и те се нареждат на опашка за сваляне и конвертиране. Не ви се налага да изчаквате да се свали и конвертира клипа и чак тогава да добавите нов.

- сваля не само от английски сайтове, но и от всички известни български сайтове като vbox7.com, hdbox.bg ... и е преведена на български език

- може да изпращате заявки за добавяне на нови сайтове

- може да се използва с proxy сървър

Изглед на програмата:

Публикувано изображение

#2 The Nightmare

The Nightmare

SECURITY IS JUST A LIE.......

• Потребители
  • ПипПипПипПипПипПип
  • 366 Мнения:
  • Живущ в:гр. Велико Търново

Публикувано: 24 January 2012 - 10:39

Много добра, но аз си оставам фен на Video DownloadHelper (добавка за Mozilla Firefox) сваля всичко от всякъде...

#3 Гост_Iskren Ivanov_*

Гост_Iskren Ivanov_*
  • Guests

Публикувано: 24 January 2012 - 14:37

Много добра, но аз си оставам фен на Video DownloadHelper (добавка за Mozilla Firefox) сваля всичко от всякъде...

Това е само бетата, като поизчистим бъговете ще е още по-добра, ще добавим и vimeo.com, както и свалянето на клипове през rtmp протоколa за myspace и yahoo, Video DownloadHelper не го може това, да сваля стрийм медия.
Освен това Video DownloadHelper не конвертира в Mp3, трябва да ползваш отделна програма, което усложнява нещата, не че се опитвам да те убедя, че uGet е по-добра, изтъквам някои предимства само, да ги имаш предвид.

#4 pcko

pcko

Потребител

• Потребители
  • ПипПипПипПипПипПип
  • 80 Мнения:
  • Живущ в:Казанлък

Публикувано: 24 January 2012 - 16:44

Субтитри с клиповете сваля ли?

#5 Гост_Iskren Ivanov_*

Гост_Iskren Ivanov_*
  • Guests

Публикувано: 24 January 2012 - 17:30

Субтитри с клиповете сваля ли?

Следващата версия ще взема субтитрите от vbox7.com

#6 TechMaster

TechMaster

Arc Tech

• Автори
  • ПипПипПипПипПипПип
  • 1372 Мнения:

Публикувано: 25 January 2012 - 21:08

Добра програмка...Дразнещо е, че трябва IE8, за да работи правилно, но както и да е...Мъничка, безплатна...простичка...
Aliena vitia in oculis habemus, а tergo nostra sunt.
И запомни,Всяко нещо е следствие на друго нещо и причина за трето!
Non est ad astra mollis e terris via

Имаш вирус?Не искаш да се повтаря?"Баш бая хакер" си? Тогава цъкни тук- ЦЪК
Не бъдете жертва на вирусите и недобронамерени лица.Интелигентно използване на компютъра!
Край на топлата бира и студените картофки!

#7 Гост_Iskren Ivanov_*

Гост_Iskren Ivanov_*
  • Guests

Публикувано: 25 January 2012 - 22:11

Добра програмка...Дразнещо е, че трябва IE8, за да работи правилно, но както и да е...Мъничка, безплатна...простичка...

Следващата версия най-вероятно няма да изисква IE8 за да работи нормално, работим по този въпрос.

#8 TechMaster

TechMaster

Arc Tech

• Автори
  • ПипПипПипПипПипПип
  • 1372 Мнения:

Публикувано: 26 January 2012 - 13:52

Следващата версия най-вероятно няма да изисква IE8 за да работи нормално, работим по този въпрос.

Направете опцията за изтегляне по подразбиране 360p FLV. Лично аз нямам плеър, който да отваря WebM формата и всеки път трябва да избирам на ръка.

Не бъдете жертва на вирусите и недобронамерени лица.Интелигентно използване на компютъра!

#9 plamen74.72

plamen74.72

Triax TD-110 Dreambox DM500HD

• Автори
  • ПипПипПипПипПипПип
  • 1051 Мнения:
  • Живущ в:Тетевен

Публикувано: 26 January 2012 - 15:26

viGet е програма със същите функции, но направена за Линукс! Неин създател е Красимир Стефанов - единия от двамата братя създали УСУ - Българската Линукс дистрибуция! Ето и линк към сайта: http://skss.learnfree.eu/archives/2540
Има и нейна Уиндоус версия (линк за изтегляне има в сайта)!

#10 TechMaster

TechMaster

Arc Tech

• Автори
  • ПипПипПипПипПипПип
  • 1372 Мнения:

Публикувано: 26 January 2012 - 16:38

viGet е програма със същите функции, но направена за Линукс! Неин създател е Красимир Стефанов - единия от двамата братя създали УСУ - Българската Линукс дистрибуция! Ето и линк към сайта: http://skss.learnfree.eu/archives/2540
Има и нейна Уиндоус версия (линк за изтегляне има в сайта)!

Аз си мисля, че е малко несъобразително даването на линк към друга програма в тема за някоя програма, която явно си работи, особено след като темата е пусната от създателя на програмата. Мога да ти кажа, че автора на тази програма, създал темата, е създал сравнително добра програмка, която далеч не е 13МB.
И да докладвам за едно бъгче.При някои клипчета, при опит за изтегляне(YouTube) излиза следното съобщение
Публикувано изображение
Например това
http://www.youtube.com/watch?v=Kh2FRFhS7QY

#11 plamen74.72

plamen74.72

Triax TD-110 Dreambox DM500HD

• Автори
  • ПипПипПипПипПипПип
  • 1051 Мнения:
  • Живущ в:Тетевен

Публикувано: 26 January 2012 - 21:22

@TechMaster хубаво е, че автора на темата е направил такава програма (вьпреки, че и Crio е направил такава SVD), но не мислиш ли, че Линукс потребителите не трябва да са пренебрегнати?! Ако автора реши, че е полезно да направи и Линукс версия, то тогава предния ми пост би бил излишен ;)

#12 TechMaster

TechMaster

Arc Tech

• Автори
  • ПипПипПипПипПипПип
  • 1372 Мнения:

Публикувано: 27 January 2012 - 10:04

@TechMaster хубаво е, че автора на темата е направил такава програма (вьпреки, че и Crio е направил такава SVD), но не мислиш ли, че Линукс потребителите не трябва да са пренебрегнати?! Ако автора реши, че е полезно да направи и Линукс версия, то тогава предния ми пост би бил излишен

Нищо против Linux програмите, но тази изглежда, че е за Windows и даването на конкуретна за Windows малко не върви.

#13 Гост_Iskren Ivanov_*

Гост_Iskren Ivanov_*
  • Guests

Публикувано: 07 March 2012 - 20:06

Програмата uGet вече има нова версия - 2.0.0, която не изисква Internet Explorer 8, записва субтитрите от vbox7, освен това е с намален размер - 6,8 Mb и много подобрения, но продължаваме да я подобряваме, очаквайте, още повече екстри :)

И да се обърна към администраторите на Softvisia, ако може да добавят програмата към каталога с програми, вече не е beta, благодаря.

#14 tubleron

tubleron

Потребител

• Потребители
  • ПипПипПипПипПипПип
  • 218 Мнения:
  • Живущ в:Пловдив

Публикувано: 07 March 2012 - 22:35

Пробрах програмката и искам да споделя,че съм доста впечатлен (не че съм някакъв експерт,а като обикновен потребител). На Български е,уведомява ме,че клипа който искам да сваля е със субтитри,пита ме искам ли да ги сваля,в какъв формат,къде.... изобщо-Доволен

#15 pcko

pcko

Потребител

• Потребители
  • ПипПипПипПипПипПип
  • 80 Мнения:
  • Живущ в:Казанлък

Публикувано: 22 March 2012 - 22:20

Сега вече наистина ми харесва програмката.Отлична работа и да продължавате в същия дух! :yeah:Не знам обаче защо все още я няма в каталога,щеше да е достъпна за повече хора.

Други теми с тагове download, vbox7, youtube, metacafe, vimeo, mp3, mp4, сваляне, теглене, конвертиране

2 потребители четат тази тема

0 регистрирани потребители, 2 гости и 0 анонимни потребители