Прехвърляне към съдържание

Снимка

Проблем с активиране на Avast 6.0.1367

• Моля, влезте, за да отговорите
5 отговора по тази тема

#1 steisinka

steisinka

Потребител

• Потребители
  • ПипПипПипПипПипПип
  • 1 Мнения:

Публикувано: 24 December 2011 - 18:34

Здравейте имам проблем с Аваст имам сериал нумбер,но резидентните щитове отказват да се включат??? Мерси предварително :)

#2 Night_Raven

Night_Raven

Subject Delta

• Администратори
  • ПипПипПипПипПипПип
  • 20732 Мнения:
  • Живущ в:Rapture (Русе)

Публикувано: 25 December 2011 - 00:23

Сигурен ли си, че номерът е валиден? Опитвал ли си с безплатната версия? Опитвал ли си да деинсталираш програмата и да я инсталираш отново? Сканирал ли си за зловреден код и ако да, с кои програми?

Публикувано изображениеПубликувано изображениеПубликувано изображениеПубликувано изображениеПубликувано изображение

#3 stanilabg

stanilabg

Потребител

• Потребители
  • ПипПипПипПипПипПип
  • 1274 Мнения:
  • Живущ в:Пловдив, Кючука
  • Интереси:Акваристика

Публикувано: 03 November 2012 - 17:51

Преди 5-6 дни актуализирах версията на програмата от 6.0..... на 7.0.1474. Два дни по късно започна да ми изписва съобщение, че лиценза ми изтича след около 30 дни. До тогава никакъв проблем. Днес реших да поискам нов безплатен ключ - изпратиха ми го на мейла с текста, че ключа ще валиден 1 год. от момента на активацията му. Обаче след като го активирах, отново ми оставяха 28 дни до изтичане на лиценза. Освен това спря да работи Защитната стена.
Прикрепен файл  2012-11-03_164454.jpg   159.71К   3 Брой изтегляния

Съвсем случайно реших да видя в папката с ключа, който съм използвал до сега, и се оказа, че е идентичен на този, който са ми изпратили като "нов".
Въпросът е какво да правя - да деинсталирам програмата и да започна на чисто (с по стара версия която имам или да изтегля най новата), но какво да правя с ключа?

Добавено: Успях да активирам ключа - трябвало да се регистрира. Обаче Защитната стена не може да се включи.
Прикрепен файл  2012-11-03_170615.jpg   163.25К   3 Брой изтегляния

#4 Vasko12

Vasko12

Потребител

• Потребители
  • ПипПипПипПипПипПип
  • 158 Мнения:

Публикувано: 03 November 2012 - 20:07

@stanilabg,защо търсиш защитна стена като ползваш Avast Antivirus FREE(поне шотовете са от нея) а не Internet Security?????Ако си закупил ключ за internet security пробвай бутона ЪПГРЕЙД зеления горе,твое дясно........

#5 Night_Raven

Night_Raven

Subject Delta

• Администратори
  • ПипПипПипПипПипПип
  • 20732 Мнения:
  • Живущ в:Rapture (Русе)

Публикувано: 04 November 2012 - 03:56

Безплатната версия на avast! не включва защитна стена. Не знам при теб защо се появява, но по принцип не трябва. Само avast! Internet Security разполага със защитна стена. Ако не си закупил целия пакет, опитай да деинсталираш avast! и да я инсталираш наново.

Публикувано изображениеПубликувано изображениеПубликувано изображениеПубликувано изображениеПубликувано изображение

#6 stanilabg

stanilabg

Потребител

• Потребители
  • ПипПипПипПипПипПип
  • 1274 Мнения:
  • Живущ в:Пловдив, Кючука
  • Интереси:Акваристика

Публикувано: 04 November 2012 - 09:39

@stanilabg,защо търсиш защитна стена като ползваш Avast Antivirus FREE(поне шотовете са от нея) а не Internet Security?????Ако си закупил ключ за internet security пробвай бутона ЪПГРЕЙД зеления горе,твое дясно........

Безплатната версия на avast! не включва защитна стена. Не знам при теб защо се появява, но по принцип не трябва. Само avast! Internet Security разполага със защитна стена. Ако не си закупил целия пакет, опитай да деинсталираш avast! и да я инсталираш наново.

Аз съм за биене. При единия от опитите да активирам ключа, кликнах на прозореца с покана да пробвам Internet Security. Проблема се оправи с просто рестартиране на компютъра. :blush:
Благодаря ви.

П.П. В крайна сметка, сам се оправих. ;)

0 потребители четат тази тема

0 регистрирани потребители, 0 гости и 0 анонимни потребители