Jump to content

Проблем с активиране на Avast 6.0.1367


Препоръчан пост

Сигурен ли си, че номерът е валиден? Опитвал ли си с безплатната версия? Опитвал ли си да деинсталираш програмата и да я инсталираш отново? Сканирал ли си за зловреден код и ако да, с кои програми?
Link to comment
Сподели другаде

  • 10 months later...

Преди 5-6 дни актуализирах версията на програмата от 6.0..... на 7.0.1474. Два дни по късно започна да ми изписва съобщение, че лиценза ми изтича след около 30 дни. До тогава никакъв проблем. Днес реших да поискам нов безплатен ключ - изпратиха ми го на мейла с текста, че ключа ще валиден 1 год. от момента на активацията му. Обаче след като го активирах, отново ми оставяха 28 дни до изтичане на лиценза. Освен това спря да работи Защитната стена.

post-485-0-67840400-1351957614_thumb.jpg

 

Съвсем случайно реших да видя в папката с ключа, който съм използвал до сега, и се оказа, че е идентичен на този, който са ми изпратили като "нов".

Въпросът е какво да правя - да деинсталирам програмата и да започна на чисто (с по стара версия която имам или да изтегля най новата), но какво да правя с ключа?

 

Добавено: Успях да активирам ключа - трябвало да се регистрира. Обаче Защитната стена не може да се включи.

post-485-0-14724000-1351958823_thumb.jpg

Link to comment
Сподели другаде

@stanilabg,защо търсиш защитна стена като ползваш Avast Antivirus FREE(поне шотовете са от нея) а не Internet Security?????Ако си закупил ключ за internet security пробвай бутона ЪПГРЕЙД зеления горе,твое дясно........

Link to comment
Сподели другаде

Безплатната версия на avast! не включва защитна стена. Не знам при теб защо се появява, но по принцип не трябва. Само avast! Internet Security разполага със защитна стена. Ако не си закупил целия пакет, опитай да деинсталираш avast! и да я инсталираш наново.
Link to comment
Сподели другаде

@stanilabg,защо търсиш защитна стена като ползваш Avast Antivirus FREE(поне шотовете са от нея) а не Internet Security?????Ако си закупил ключ за internet security пробвай бутона ЪПГРЕЙД зеления горе,твое дясно........

 

Безплатната версия на avast! не включва защитна стена. Не знам при теб защо се появява, но по принцип не трябва. Само avast! Internet Security разполага със защитна стена. Ако не си закупил целия пакет, опитай да деинсталираш avast! и да я инсталираш наново.

Аз съм за биене. При единия от опитите да активирам ключа, кликнах на прозореца с покана да пробвам Internet Security. Проблема се оправи с просто рестартиране на компютъра. :blush:

Благодаря ви.

 

П.П. В крайна сметка, сам се оправих. ;)

Link to comment
Сподели другаде

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Гост
Отговори на тази тема

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   Не можете да качите директно снимка. Качете или добавете изображението от линк (URL)

Loading...
×
×
  • Създай ново...