Jump to content

Прехвърляне на поща и контакти....


Препоръчан пост

Здравейте, дали бих могъл да помогна със снимков материал?

Но има нещо, което прочитайки подробно проблема, мъничко ме обърква, а то е следното:

Не искате да получавате писма в Outlooka или

Дори и да ги получавате там, да Не ги получавате в Gmail пощата си?

За gmail прикачам снимки една под друга за да се ориентирате къде и какво да маркирате за да Не виждате тези писма, а автоматично да се изтриват, което ще доведе до изчистване на проблема.

Нали, ако правилно съм разбрал. :)

Правилният отговор е "Не искате да получавате писма в Outlooka"

 

Няколко пъти препрочитам написаното от Stanilabg и го цитирам: "Обаче в Outlook съм забранил един адрес, който продължава да се изтегля от Gmail. Адресът е @dtest.cz. Ето как изглеждат настройките в Outlook."

Т.е той ограничава абсолютно всичко от този сайт, няма конкретно ограничаване на адрес а само на сайта dtest.cz

Може и да бъркам, пак да се повторя аз го попитах в предния пост и ще чакаме да отговори.

Поздрави :)

Да, не искам нищо от дадения сайт. Интерисуваме, защо не се получава по начина, който е показал k0st4din в втория снимков материал (не съм отметнал Permanently delete suspected junk e-mail instead of moving it to the Junk E-mail folder). Или пък е нормално, Outlook да ги премества в junk e-mail, а Gmail да ги тегли от там?

 

s.feradov, благодаря за клипа, но не чаткам английски и не мога да си помогна сам.

Link to comment
Сподели другаде

  • Отговори 47
  • Създадена
  • Последен отговор

ТОП потребители в тази тема

ТОП потребители в тази тема

Публикувани изображения

Или пък е нормално, Outlook да ги премества в junk e-mail, а Gmail да ги тегли от там?

 

G-mail тегли въпросните писма поради това, че Outlook съхранява въпросните съобщения в junk e-mail папката, а не ги изтрива директно. Опцията Permanently delete suspected junk e-mail instead of moving in to the Junk E-mail folder се избира с цел всички съобщения, които са маркирани като junk e-mail, да бъдат изтривани директно. Опцията е непрепоръчителна, защото има вероятност Outlook да изтрие съобщения, които са били маркирани като junk e-mail, а реално не са такива.

 

По-късно днес ще конфигурирам Outlook на личната ми система и ще се опитам да обясня какво точно имам предвид.

Link to comment
Сподели другаде

  • 9 months later...

Привет отново. :)
Имам въпрос. Как да запазя кореспонденцията си от Outlook в формата на файл/документ на компютъра? Т.е. искам да мога да я чета, без да се налага да отварям Outlook (каквато и да е поща).

Става дума за WinXP, но ще се ползва на Win7.

Link to comment
Сподели другаде

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Гост
Отговори на тази тема

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   Не можете да качите директно снимка. Качете или добавете изображението от линк (URL)

Loading...

×
×
  • Създай ново...