Прехвърляне към съдържание

Снимка

Проблем с телевизор

• Моля, влезте, за да отговорите
4 отговора по тази тема

#1 Stoyannov

Stoyannov

Потребител

• Потребители
  • ПипПипПипПипПипПип
  • 1073 Мнения:
  • Живущ в:Габрово
  • Интереси:Компютри-Хардуер и Софтуер, Премахване на зловреден код, Аудио Техника

Публикувано: 13 January 2011 - 17:45

Вижте имам проблем с телевизора марката е самсунг когато ходих насело изключихме го от контакта и когато се върнахме.Тука е проблема когато се върнахме пускаме го а не стартира отворихме го и нищо всичко е наред. Дадох ме го наремонт. На другия ден пускаме го стартира ама след 2 минути и беше един мътен нищо не се виждаше и имаше зелени черти и така си остана след 3 ремонта при един и същт човек моля ви помогнете. И досега телевизора е мътен и с зелени черти. А и друго Когато ходих в вериига магазините ТЕХНОМАРКЕТ забелязах че самсунг и панасоник сравнението че телевизора самсунг е чисто нов а е мътен а панасоника има реална картина..... Помогнете!!!!

7563335E.gif7563334T.png

7563343s.jpg7563318Q.png

#2 as9993

as9993

Потребител

• Модератори
  • ПипПипПипПипПипПип
  • 588 Мнения:

Публикувано: 13 January 2011 - 20:17

Ами освен отново да го занесете на сервиз не виждам друго, какво може да се направи. Може би човека от сервиза не върши нещо, както трябва. Моят съвет е да го дадете в оторизиран сервиз.
Послепис- не гледай телевизорите каква картина дават в магазините. Въпрос до настройки е, а няма да се учудя, ако нарочно на някои модели се задават настройки с цел по-лоша картина от други модели.

""За мен е напълно ясно, че Canonical правят грешна стъпка, те предават каузата. Правят го главно за пари и власт. Те искат да бъдат "новите Майкрософт"" Тео де Раат

"Free Software означава "Свободен софтуер". Означава софтуер, който уважава свободата на потребителите си. Свободния софтуер е за свобода и за общност. Свободата да правиш, това което искаш да правиш на собствения си компютър и свободата да работиш заедно с други хора, когато избереш." Р.М.Столман

#3 Stoyannov

Stoyannov

Потребител

• Потребители
  • ПипПипПипПипПипПип
  • 1073 Мнения:
  • Живущ в:Габрово
  • Интереси:Компютри-Хардуер и Софтуер, Премахване на зловреден код, Аудио Техника

Публикувано: 14 January 2011 - 19:09

Ами освен отново да го занесете на сервиз не виждам друго, какво може да се направи. Може би човека от сервиза не върши нещо, както трябва. Моят съвет е да го дадете в оторизиран сервиз.
Послепис- не гледай телевизорите каква картина дават в магазините. Въпрос до настройки е, а няма да се учудя, ако нарочно на някои модели се задават настройки с цел по-лоша картина от други модели.

То ясно че е до настройки ама защо не погледнеш от друга страна тези телевизори самсунг са пълни боклуци :(

7563335E.gif7563334T.png

7563343s.jpg7563318Q.png

#4 as9993

as9993

Потребител

• Модератори
  • ПипПипПипПипПипПип
  • 588 Мнения:

Публикувано: 14 January 2011 - 21:32

Ами всъщност не знам дали са боклуци или не, но комшиите имат Samsung и си работи без проблеми. А ти на какво основание казваш, че са боклуци? Може би имаш преки впечатления от няколко дефектирали телевизора от конкретната марка(не ме разбирай погрешно, че защитавам марката, даже напротив)?

""За мен е напълно ясно, че Canonical правят грешна стъпка, те предават каузата. Правят го главно за пари и власт. Те искат да бъдат "новите Майкрософт"" Тео де Раат

"Free Software означава "Свободен софтуер". Означава софтуер, който уважава свободата на потребителите си. Свободния софтуер е за свобода и за общност. Свободата да правиш, това което искаш да правиш на собствения си компютър и свободата да работиш заедно с други хора, когато избереш." Р.М.Столман

#5 leon70

leon70

Потребител

• Потребители
  • ПипПипПипПипПипПип
  • 212 Мнения:

Публикувано: 15 January 2011 - 12:49

След втория път е трябвало просто да си смениш ''майстора'' и да го занесеш при истински майстор.Иначе няма нищо вечно на този свят,въпрос на късмет с партида и бройка.Не съм фен на марката SAMSUNG,но това не означава,че нямат някой и друг стойностен продукт.

0 потребители четат тази тема

0 регистрирани потребители, 0 гости и 0 анонимни потребители