Прехвърляне към съдържание

Снимка

Проблем с телевизор

• Моля, влезте, за да отговорите
4 отговора по тази тема

#1 Stoyannov

Stoyannov

Потребител

• Потребители
  • ПипПипПипПипПипПип
  • 1295 Мнения:
  • Живущ в:Габрово
  • Интереси:Компютри-Хардуер и Софтуер, Премахване на зловреден код, Аудио Техника

Публикувано: 13 January 2011 - 17:45

Вижте имам проблем с телевизора марката е самсунг когато ходих насело изключихме го от контакта и когато се върнахме.Тука е проблема когато се върнахме пускаме го а не стартира отворихме го и нищо всичко е наред. Дадох ме го наремонт. На другия ден пускаме го стартира ама след 2 минути и беше един мътен нищо не се виждаше и имаше зелени черти и така си остана след 3 ремонта при един и същт човек моля ви помогнете. И досега телевизора е мътен и с зелени черти. А и друго Когато ходих в вериига магазините ТЕХНОМАРКЕТ забелязах че самсунг и панасоник сравнението че телевизора самсунг е чисто нов а е мътен а панасоника има реална картина..... Помогнете!!!!

#2 as9993

as9993

Потребител

• Глобални модератори
  • ПипПипПипПипПипПип
  • 641 Мнения:

Публикувано: 13 January 2011 - 20:17

Ами освен отново да го занесете на сервиз не виждам друго, какво може да се направи. Може би човека от сервиза не върши нещо, както трябва. Моят съвет е да го дадете в оторизиран сервиз.
Послепис- не гледай телевизорите каква картина дават в магазините. Въпрос до настройки е, а няма да се учудя, ако нарочно на някои модели се задават настройки с цел по-лоша картина от други модели.

2015 Back to the unity!

21.08.1968 Bulharsko se omlouvá!

#3 Stoyannov

Stoyannov

Потребител

• Потребители
  • ПипПипПипПипПипПип
  • 1295 Мнения:
  • Живущ в:Габрово
  • Интереси:Компютри-Хардуер и Софтуер, Премахване на зловреден код, Аудио Техника

Публикувано: 14 January 2011 - 19:09

Ами освен отново да го занесете на сервиз не виждам друго, какво може да се направи. Може би човека от сервиза не върши нещо, както трябва. Моят съвет е да го дадете в оторизиран сервиз.
Послепис- не гледай телевизорите каква картина дават в магазините. Въпрос до настройки е, а няма да се учудя, ако нарочно на някои модели се задават настройки с цел по-лоша картина от други модели.

То ясно че е до настройки ама защо не погледнеш от друга страна тези телевизори самсунг са пълни боклуци :(

#4 as9993

as9993

Потребител

• Глобални модератори
  • ПипПипПипПипПипПип
  • 641 Мнения:

Публикувано: 14 January 2011 - 21:32

Ами всъщност не знам дали са боклуци или не, но комшиите имат Samsung и си работи без проблеми. А ти на какво основание казваш, че са боклуци? Може би имаш преки впечатления от няколко дефектирали телевизора от конкретната марка(не ме разбирай погрешно, че защитавам марката, даже напротив)?

2015 Back to the unity!

21.08.1968 Bulharsko se omlouvá!

#5 leon70

leon70

Потребител

• Потребители
  • ПипПипПипПипПипПип
  • 212 Мнения:

Публикувано: 15 January 2011 - 12:49

След втория път е трябвало просто да си смениш ''майстора'' и да го занесеш при истински майстор.Иначе няма нищо вечно на този свят,въпрос на късмет с партида и бройка.Не съм фен на марката SAMSUNG,но това не означава,че нямат някой и друг стойностен продукт.

0 потребители четат тази тема

0 регистрирани потребители, 0 гости и 0 анонимни потребители